iPhone 7 Türkiye Fiyatı Vatan Bilgisayar İle Belli Oldu! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Türkiye Fiyatı Vatan Bilgisayar İle Belli Oldu!
Teknoloji

iPhone 7 Türkiye Fiyatı Vatan Bilgisayar İle Belli Oldu!

Apple’ın 7 Eylül tarihinde tanıtması beklenilen iPhone 7 model cihaz daha tanıtılmamış olmasına rağmen Türkiye fiyatı belli oldu.

Apple’ın 7 Eylül tarihinde tanıtması beklenilen iPhone 7 model cihaz daha tanıtılmamış olmasına rağmen Türkiye fiyatı belli oldu.

Oldukça fazla sızıntının gelmesi ile neredeyse tüm bilgiye sahip olduk. iPhone 7 model cihaz resmi olarak tanıtılmasına sayılı günler varken Türkiye fiyatı Vatan bilgisayar ile görüntülendi. iPhone 7’nin Vatan bilgisayarda yer alması üzerine Türkiye fiyatı ne kadar sorusunun cevabını almış olduk.

Daha önceki iPhone’lar çıkmadan önce Vatan bilgisayar ilk çıktığı gün biz tüketiciye sunacağız şeklinde konuşmalarda bulunmuştu. Aynı şekil iPhone 7 içinde ilk olarak ürünü satacağı resmen görüldü. Ayrıca sızıntılarıda doğrulamış oldu.

iphone-7-vatan-bilgisayar

iPhone 7 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Apple’ın resmi bir şekilde 7 Eylül günü tanıtması beklenilen cihaz basın toplantısı ile bütün dünyaya aynı anda tanıtılacak. Tanıtılacak olan cihaz Vatan bilgisayarın web sitesinde diğer cihazlar gibi bir fiyat ile görüntülendi. Tam olarak 3800 TL etiket fiyatına sahip olan cihaz ülkemizde bu fiyat üzerinden satılacak. Şunuda söyleyelim fiyatı görenler iPhone 7 Plus olduğunu düşünmesinler. Yukarıda gördüğünüz resimde yer alan fiyat bildiğiniz düz iPhone 7 fiyatıdır. iPhone 7 Plus fiyatı 4000 TL+ üzerinde olacağı kesin.

Şunuda söylemekte fayda var her ne kadar bu fiyat değişiklik gösterse bile son çıkan üst seviye cihaz Note 7 bile 3500+ TL satılırken, iPhone 7 daha ucuza alınmayacaktır.

Cihazı kimler alır kimler almaz bilemeyiz ama şimdiden fiyat konusunda bir çok eleştiri meydana geldi.

 

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap