Xperia X'e Android 7.1.1 sonunda geldi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Xperia X’e Android 7.1.1 sonunda geldi!
Teknoloji

Xperia X’e Android 7.1.1 sonunda geldi!

Sony kısa süre önce bahsetmiş olduğu Android 7.1.1’i ilk veren firma olacağız sözünü tuttu ve Xperia X için güncellemeyi sundu.

Sony kısa süre önce bahsetmiş olduğu Android 7.1.1’i ilk veren firma olacağız sözünü tuttu ve Xperia X için güncellemeyi sundu.

Sony her ne kadar satışıyla ve başarısıyla tanınmış olsa bile güncelleme desteği ve hızlı güncelleme konusunda ciddi anlamda çok iyi bir marka oluyor. Son kanıtı ise daha önceden demiş olduğu Android 7.1.1’i ilk sunan firma biz olacağız sözünde iddialı bir cümle kullanmış ve an itibariyle Xperia X için Android 7.1.1’i sunduğu görülüyor.

38.3.A.0.41 yapı numarasına sahip olan güncellemeyi Xperia X cihazları için Concept adı altında gelen güncellemeyi sunan Sony, Android 7.1.1 ile güvenlik paketleri ve güç seçeneklerine ayrıca yeniden başlat özelliğini de ekledi.

Bunla beraber PS4 Remote Play desteğini de sunan güncelleme, şuan için DS4 desteğiyle beraber gelmiyor. Kamera açılma hızı da ayrıca çok daha iyi hale gelen güncelleme çok kısa sürede tüm Xperia X ailesine dağıtılacak. Bir kaç güne tüm kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap