Microsoft Office 2016 Full Yapma

150592
[Toplam:29    Ortalama:4.1/5]

Microsoft şirketi tarafından geliştirilen Office yazılımının 2016 yılında çıkan sürümünü full yapmak için internette bir çok yöntem mevcut. Lakin bu yöntemlerin çoğu kmspico isimli yazılımın bilgisayara kurulmasıyla gerçekleştiriliyor ayrıca kmspico her bilgisayarda da yazılımı full yapmıyor.

Bu yazıda anlatacağımız yöntem sayesinde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan Office 2016 yazılımını full olarak kullanabilirsiniz.

Yöntem 1:

 • Öncelikle buraya tıklayarak 1click.bat isimli dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Ardından inen dosyayı bilgisayarımızda çalıştırıyoruz.
 • Artık office 2016 programı full durumda.

Videolu anlatıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yöntem 2:

İlk yöntem ile çözüm alamayanlar için KMSpico isimli yazılımı kullanarak nasıl full yapabileceğinizi de anlattım.

 • Buraya tıklayarak KMSpico yazılımını bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Program kurulumuna başlamadan önce antivirüs programını devre dışı bırakıyoruz.
 • Programı Next, Next mantığıyla bilgisayarımıza kurduktan sonra çalıştırıyoruz.
 • Programı çalıştırıyoruz ve üst kısımdan Tokens sekmesine geçiyoruz.
 • Aşağıdaki görselde olduğu gibi buradan full yapmak istediğimiz office sürümünü seçiyoruz ve sol kısımda bulunan anahtar sembolüne tıklıyoruz.

 • Son olarak Main sekmesine gelerek kırmızı butona tıklıyoruz. “Program Complete” sesini duyarsanız işlem başarıyla tamamlanmış demektir.

91 YORUMLAR

 1. yaptım düzgün çalışıyor. fakat içime kurt düşmedi değil. umarım altından keylogger tarzı bir durum çıkmaz. ama şuan için full oldu. güvendiğime umarım değer ilerde başım ağrımaz

 2. Yönetici olarak çalıştırın. İşe yarayacaktır. Olmazsa bir de antivirüs programını kapatarak yine Yönetici Olarak Çalıştırın.

 3. Emeğine sağlık hocam, sorunsuz çalıştı dediğin gibi kmspico işe yaramıyor 25 gün aktive ediyor sadece. senin yazılımın tık diye çözdü işi. teşekkür ederiz paylaşımın için.

 4. Hazırsak Başlayalım!
  Öncelikle buraya tıklayarak 1click.bat isimli dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
  Sayın Yetkililer linke tıkladığımızda sayfa alakasız bir yere yönlendiriliyor, 1click.bat bana bu dosyayı nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olmanız rica olunur, şimdiden teşekkürler..

 5. Hocam selamlar tekrar. Yaklaşık bir ay önce aktive etmiştim fakat aktivasyon kayboldu. Programı tekrar çalıştırdım ama KMspico servera bağlanmadı hatası veriyor iki kere sonra kendiliğinden kapanıyor. Ofis tekrar aktive olmuyor. Ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.

   • Hocam KMspico kullanmadım. Click.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırdım. Dos ekranında “activating office” ibaresinden sonra “fail to connect my KMS server” ibaresi çıkıyor. tekrar bağlanmaya çalışıyor aynı ibare çıkyor ikinci kere sonra Ofis aktive olmadan bat kendiliğinden kapanıyor. Acab otonmatik ofis güncellemesinden kaynaklanıyor olabilir mi? Ne yapmak lazım bu durumda?

     • Hocam Office’i guncelleyip bat dosyasını tekrar çalıştırdım office şu an sorunsuz çalışyor. Sanırım win 10’un büyük güncelleme paketlerinde ofis programı ile ilgili dosyalar da mevcut, onlar soruna yol açtı çünkü win 10 güncellemesinden önce sorunsuz çalışıyordu. Benzer sorun yaşayan arkadaşlara böyle biir durumda ofisi güncellemelerini ya da kaldırıp tekrar kurmalarını ve bat dosyasını çalıştırmalarını öneririm. Ofisin diğer programları için yeni çalışmalarınızı beklyoruz hocam, saygılar.

 6. daha önce orijinal dijital lisans diye satılan ürün anahtarı almıştım 3 aylık deneme sürümü anahtarıymış ve iptal olunca sizin yöntemi uyguladım yönetici olarak çalıştırınca oldu çok teşekkür ederim

 7. Bu bat dosyası sanırım Windows 10 da sorun çıkartıyor arkadaşlar. Ben daha önce bu dosyaylal akyapmıştım ama Win10 olmuyor bir türlü. “Dosya bulunamıyor” ve “KMS server a bağlanamadı” gibi hatalar yüzünden işlem yapmıyor…

 8. SANA HELAL OLSUN KARDEŞİM VALLA BİLLAHA AĞZINI KIRDIĞIM OFFİCE Bİ TÜRLÜ OLMUYORDU DENEME SÜRÜMÜ KİLİTLİYDİ MAHVETTİ 1 AYDIR PROGRAM ŞAKK DİYE HALLETTİ.ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK

 9. aşağıdaki gibi yazıyor ama devamı gelmiyor. Yardımcı ola bilir misin?

  ============================================================================
  #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software
  ============================================================================

  #Supported products:
  – Microsoft Office Standard 2016
  – Microsoft Office Professional Plus 2016

 10. Bilgisayar kullandığım günden beri belki de herhangi bir platformda yaptığım ilk yorum olabilir. ÇALIŞIYOR. İnanılmayacak derecede basit. Vallahi nasıl yaptı isen helal olsun kardeşim. Sağ olasın. Beni ”Satın Alma” derdinden kurtardın.

 11. sitesi ilebağlantı kuramıyor galiba kms4.MSGuides.com,kms5.MSGuides.com,kms6.MSGuides.com

  içeriğine baktım biraz. büyük ihtimal ile sitesi kapanmış galiba..

 12. .bat eski virüslerin uzantısı. Bu sebepten dolayı indirmedim ve bazı yorumlarda da iyi şeyler yazmıyor. programın virüs olmadığını açıklayın lütfen acil işlerim var ve diğer sitelerde virüs olabileceği anlatılıyor. Başka sitelerde doğru şeyler bulamadım. Eğer iyi bir açıklama yaparsanız indireceğim. İhtiyacım var bu programa…

  • Bat Dosyası Nedir ?
   BAT (Batch), Windows, DOS ve OS/2 işletim sistemleri içerisinde yer alan bir script dosyasıdır. Bu dosyanın içerisinde ardı ardına gelen ve işlem yapmaya yardımcı olan komutlar yer almaktadır. Programcılar tarafından gelişmiş fonksiyonlar için kullanılabilen Bat dosyaları ayrıca amatör bilgisayar kullanıcıları tarafından da meydana getirilebilir.

 13. bende kms server failed hatası veriyor herşey yaptım bir türlü çözemedim lütfen yardım edermisiniz herşey yaptım nolur yardım edin sunum hazırlayamıyorum etkinleştirme yüzünden sürümümde Windows 10 pro acaba bu sürümdemi olmuyor neyse yardımını bekliyorum hocam.Sevgiler….Saygılar…..

 14. ürün etkinlestirelemedi diyor yokmu başka bi cözümü
  ben daha önce yapmıstım 6 y oldu yine aynı sıkıntı ne yapmam lazım baska yolu varmı acaba

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.