Microsoft Office 2016 Full Yapma

55654
[Toplam:19    Ortalama:3.8/5]

Microsoft şirketi tarafından geliştirilen Office yazılımının 2016 yılında çıkan sürümünü full yapmak için internette bir çok yöntem mevcut. Lakin bu yöntemlerin çoğu kmspico isimli yazılımın bilgisayara kurulmasıyla gerçekleştiriliyor ayrıca kmspico her bilgisayarda da yazılımı full yapmıyor.

Bu yazıda anlatacağımız yöntem sayesinde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan Office 2016 yazılımını full olarak kullanabilirsiniz.

Hazırsak Başlayalım!

 • Öncelikle buraya tıklayarak 1click.bat isimli dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 • Ardından inen dosyayı bilgisayarımızda çalıştırıyoruz.
 • Artık office 2016 programı full durumda.

Videolu anlatıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

51 YORUMLAR

 1. yaptım düzgün çalışıyor. fakat içime kurt düşmedi değil. umarım altından keylogger tarzı bir durum çıkmaz. ama şuan için full oldu. güvendiğime umarım değer ilerde başım ağrımaz

 2. Yönetici olarak çalıştırın. İşe yarayacaktır. Olmazsa bir de antivirüs programını kapatarak yine Yönetici Olarak Çalıştırın.

 3. Emeğine sağlık hocam, sorunsuz çalıştı dediğin gibi kmspico işe yaramıyor 25 gün aktive ediyor sadece. senin yazılımın tık diye çözdü işi. teşekkür ederiz paylaşımın için.

 4. Hazırsak Başlayalım!
  Öncelikle buraya tıklayarak 1click.bat isimli dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
  Sayın Yetkililer linke tıkladığımızda sayfa alakasız bir yere yönlendiriliyor, 1click.bat bana bu dosyayı nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olmanız rica olunur, şimdiden teşekkürler..

 5. Hocam selamlar tekrar. Yaklaşık bir ay önce aktive etmiştim fakat aktivasyon kayboldu. Programı tekrar çalıştırdım ama KMspico servera bağlanmadı hatası veriyor iki kere sonra kendiliğinden kapanıyor. Ofis tekrar aktive olmuyor. Ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.

   • Hocam KMspico kullanmadım. Click.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırdım. Dos ekranında “activating office” ibaresinden sonra “fail to connect my KMS server” ibaresi çıkıyor. tekrar bağlanmaya çalışıyor aynı ibare çıkyor ikinci kere sonra Ofis aktive olmadan bat kendiliğinden kapanıyor. Acab otonmatik ofis güncellemesinden kaynaklanıyor olabilir mi? Ne yapmak lazım bu durumda?

     • Hocam Office’i guncelleyip bat dosyasını tekrar çalıştırdım office şu an sorunsuz çalışyor. Sanırım win 10’un büyük güncelleme paketlerinde ofis programı ile ilgili dosyalar da mevcut, onlar soruna yol açtı çünkü win 10 güncellemesinden önce sorunsuz çalışıyordu. Benzer sorun yaşayan arkadaşlara böyle biir durumda ofisi güncellemelerini ya da kaldırıp tekrar kurmalarını ve bat dosyasını çalıştırmalarını öneririm. Ofisin diğer programları için yeni çalışmalarınızı beklyoruz hocam, saygılar.

 6. daha önce orijinal dijital lisans diye satılan ürün anahtarı almıştım 3 aylık deneme sürümü anahtarıymış ve iptal olunca sizin yöntemi uyguladım yönetici olarak çalıştırınca oldu çok teşekkür ederim

 7. Bu bat dosyası sanırım Windows 10 da sorun çıkartıyor arkadaşlar. Ben daha önce bu dosyaylal akyapmıştım ama Win10 olmuyor bir türlü. “Dosya bulunamıyor” ve “KMS server a bağlanamadı” gibi hatalar yüzünden işlem yapmıyor…

 8. SANA HELAL OLSUN KARDEŞİM VALLA BİLLAHA AĞZINI KIRDIĞIM OFFİCE Bİ TÜRLÜ OLMUYORDU DENEME SÜRÜMÜ KİLİTLİYDİ MAHVETTİ 1 AYDIR PROGRAM ŞAKK DİYE HALLETTİ.ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.