iPhone 7 Tanıtım Videosu Paylaşıldı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Tanıtım Videosu Paylaşıldı!
Teknoloji

iPhone 7 Tanıtım Videosu Paylaşıldı!

Apple, kısa süre önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için tanıtım videosu yayınlarken, bir yeni tanıtım videosu daha paylaşıldı. 16 Eylül’de iPhone 7’nin satışa sunulacağı ve başlıca özellikleri vurgulanmış.

Apple, kısa süre önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için tanıtım videosu yayınlarken, bir yeni tanıtım videosu daha paylaşıldı. 16 Eylül’de iPhone 7’nin satışa sunulacağı ve başlıca özellikleri vurgulanmış.

Apple yeni çıkarmış olduğu cihazları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni bir tanıtım videosu paylaştı. Videonun içerisinde ise 16 Eylül’de satılacağı belirtilmiş. Tam 28 ülkede bu tarihten itibaren satılacağı vurgulanırken yayınlanan video ise oldukça sıra dışı bir video denilebilir.

iPhone 7 için tanıtım videosu

Apple’ın kendi YouTube kanalında yayınlamış olduğu bir video ile daha önceki paylaştıkları iPhone modelleri ile tanıtım videoları arasında dağlar kadar fark bulunmakta. İlk baktığınızda siyah temalı bir tanıtım videosu görüyorsunuz ve iPhone 7 modeli olarak siyah ve simsiyah renkler görülmekte.

iPhone 7 modelleri içerisinde bulunan yeni özellikler olarak kameralar , stereo hoparlör, suya dayanıklılık ve daha uzun pil ömrü gibi başlıca özelliklere değinilmişti.

Alt kısımdan videoyu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ClRhvr7SK6E

iPhone 7 Türkiye fiyatı ne kadar?

20 Ekim günü ülkemize girişi yapılacak ve satılması beklenilen iPhone 7 modelleri için Türkiye fiyatı şu şekilde;

  • iPhone 7 için 3.399 lira, 
  • iPhone 7 Plus içinse 3.899 lira fiyat belirlendi. 

Telefonlarlar için gelecek renk seçenekleri ise şu şekilde;

  • siyah 
  • simsiyah 
  • altın, 
  • gümüş
  • roze altın 

Renk seçenekleri olarak yukarıda olan renkler mevcut ve bu renkler arasında en çok altın ve siyahın satılacağını düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi parlak siyah olan model oldukça fazla çizilme riski taşıyor.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap