Adsense almanın en kolay yolu nedir ? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Adsense almanın en kolay yolu nedir ?
İnternet

Adsense almanın en kolay yolu nedir ?

 

google-adsense-para-kazanma

 

Adsense almanın en kolay yolu nedir ?
Google adsenseyi hepimiz biliyoruz.Google nin en büyük kazancı olan Adsense bir reklam ağıdır.Daha çok biz buna Googlenin yayıncı ağı diyebiliriz.Google Türkiyeye ofis açtığından beri Adsense almak bilhayli zorlaştı.Eskiden Google adsense seçilen konumundayken şimdi ise seçici konuma geçti.Her web sitesini reklam ağına kabul etmiyor.Kabul etmesi için web sitelerin sağlaması gerektiği bazı şartlar var.Şimdi bu şartları görelim.
Adsense neden kabul etmiyor ?
Adsensenin kabul etmemesinin bir numaralı neden kopyala içeriktir.Yani özgün olmayan başka sitelerden alınmış içeriktir.Öyle içerikler olmalıdır ki başka web sitelerinde bulunmayan bir içerik türünüz olamlıdır.Başlıklar googlede başka hiç bir yerde çıkmamalıdır.Sitenizin oturmuş olması tasarımı bitmiş olması gerekmektedir.Sitenizde Google politikalarına haykırı olan hack, warez gibi konular bulunmamalıdır.Bu kurallara uydugunuz takdirde Adsese alamamanızda bir sakınca yoktur.

Yazar hakkında

Enes Kuroğlu

Bilgisayarla arası iyi olan ve yeni şeyler bulmayı seven bir zat.

Yorum Yap

2 Yorumlar

  • uzun zamandır başvuruyorum ancak bi türlü alamadım. Youtube den yıllar öncesinde almıştım bi şekilde ama web sitesine alamuyorum hala. Yardımcı olabilir misiniz?

    • İnternet üzerinden adsense ile ilgili geniş çaplı bir araştırma yapmanızı ve sitenizi adsense politikalarına göre düzenlemenizi önerebilirim. Bunun haricinde adsense, başvurunuzu kabul etmediğinde pes etmeyin. Sürekli başvurun…