GoPro, Drone’larını Geri Çağırıyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » GoPro, Drone’larını Geri Çağırıyor!
Teknoloji

GoPro, Drone’larını Geri Çağırıyor!

Ünlü kamera üreticilerinden GoPro, iki hafta kadar önce piyasaya sürdüğü karma drone cihazlarını geri çağırmaya başladı. Geri çağırmaya sebep olarak ise cihazların havada aniden enerji kesilmesi yaşaması gösterildi.

Çıkış yaptıktan kısa bir süre kullanıcılardan bu konu ile ilgili birçok şikayet alan firma, 799 dolardan satışa sunduğu cihazları geri çağırma kararı almak zorunda kaldı. Firma cihazları geri çağırmakla kalmadı, ayrı cihazların üretimini de durdurdu.

Şirketin CEO’su konu ile ilgili yaptığı açıklamada ilgili kurumlarla temas hâlinde olduklarını ve bu durum karşısında oldukça üzgün olduklarını belirtti. Siz de bu cihaza sahipseniz ve yukarıda belirttiğimiz sıkıntıları yaşıyorsanız iade süreci ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. İlgili hatanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/i4nRalvmBhA?t=122

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap