Turkcell'den Hazır Kartlılara Hediye! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Turkcell’den Hazır Kartlılara Hediye!
Teknoloji

Turkcell’den Hazır Kartlılara Hediye!

Turkcell’den güzel bir haber geldi. Hazır Kart Kullanıcıları yeni bir kampanya ile yüklenilen TL kadar hediye TL kazanacaklar.

Turkcell’den güzel bir haber geldi. Hazır Kart Kullanıcıları yeni bir kampanya ile yüklenilen TL kadar hediye TL kazanacaklar.

Günümüzde her ne kadar faturalı hat kullanıcısı olsa bile, gerek öğrenciler gerek konuştuğum kadar ödesem daha iyi düşüncesine sahip insanlar halen daha Hazır Kart kullanmakta. Turkcell Hazır Kart kullanıcılarını düşünerek bir kampanya başlattı ve herkesin bu kampanyadan yararlanacağı kesin.

Kampanyayı incelediğimizde Turkcell.com.tr sitesi üzerinden veya Android ile iOS cihazlarında yer alan Hesabım uygulamasını telefonunuzda bulunmuyorsa mağazalarınızda indirerek kurmanız gerekli. Daha sonra ise bu uygulama ile beraber 20, 25, 30 ve 50 TL yüklemeleriniz de yüklediğiniz miktar kadar hediye TL kazanmış olacaksınız.

turkcell

Kampanya süresi boyunca Turkcell’den alınan hediye TL miktarlarını başka bir kampanya için kullanılamaz ve 1 hafta içerisinde konuşma, mesajlaşma ve internet olarak tüketilmelidir..

Fiyatlandırma olarak SMS ve dakika konusunda bağlı olduğunuz tarifeye göre düşülürken internet bağlantısında 100 KB/0,001907TL üzerinden hesap yapılmaktadır.

Toplamda 1 ay içerisinde en fazla 4 sefer bu kampanyaya katılabilirsiniz ve 50 TL üzeri yükleme yapmış olsanız bile size en fazla 50 TL hediye miktar verilecektir. Detaylarını Turkcell Hediye TL Kampanyası görebileceğiniz kampanyaya katılmak için SMS ya da başka bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece TL yüklemelerinizi Turkcell.com.tr adresinden ya da Hesabım uygulamasından yapmanız yeterli.

Not: Arkadaşlar 50 TL den daha fazla yüklediğinizde size gelecek miktar 50 TL daha fazla yüklemeleriniz de bile sınır 50 TL’dir.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap