iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde!
Teknoloji

iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde!

Apple’ın merakla beklenilen yeni cihazı iPhone 7 Plus ünlü pop yıldızının elinde uğraşırken görüntülendi. Şuan satışa çıkmayan cihazın görülmesi büyük tartışmaya neden oldu.

Apple’ın merakla beklenilen yeni cihazı iPhone 7 Plus ünlü pop yıldızının elinde uğraşırken görüntülendi. Şuan satışa çıkmayan cihazın görülmesi büyük tartışmaya neden oldu.

Apple’ın yeni gelecek olan cihazı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ünlü pop yıldızı olan Jimmy Lin’in elinde görüntülendi. Daha önceki yıllarda aynı şekil iPhone 6 cihazını sızdıran Jimmy bir önceki sene ise iPhone 5 modelini aynı şekil sızdırmıştı.

Weibo‘da görülen bir fotoğraf ile iPhone 7 Plus Jimmy Lin‘in elinde uğraşırken görüntülendi. Telefonun satışa çıkmadan nasıl Jimmy Lin’de olduğu söz konusu. Apple’ın cihazları satışa sunulmadan nasıl Jimmy Lin’in eline geçiyor bu farklı bir merak konusu olurken. Nasıl sızdırıldığı nasıl aldığı ayrı bir olay.

Söylemek gerekirse bu cihazların önceden eline geçmesinde Apple’ın payı var gibi. Çünkü Apple‘ın haberi olmazsa Jimmy davalık olabilir. Davalık olmadığını varsayarsak şuana dek bir haber gelmedi. Demekki Apple’ın bu konuda Jimmy’e bir şekilde verdiği belli.

d3a9a86b91054e692835b7f4f68034cf503478a0

Jimmy önümüzdeki yıl eğer iPhone 8 model cihazınıda aynı şekil sızdırırsa olayın daha farklı bir boyuta taşınmasına neden olacak. Şu varki satışa çıktıktan sonra elbette kademeli olarak sunulacak. Ancak şuan satış durumu olmadan bu cihazların elinde olması Twitter ortamında eleştiri yağmurunu oluşturdu.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap