Binance Hesabı Nasıl Silinir? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Binance Hesabı Nasıl Silinir?
İnternet

Binance Hesabı Nasıl Silinir?

Bu yazıda Binance Hesabı Nasıl Silinir? adım adım anlatacağım. Dünyanın en popüler ve güvenilir kripto para borsalarından olan binance hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz.

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen, hemen hemen herkesin sürekli takip ettiği kripto paraların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirildiği en popüler borsalardan biri hiç şüphesiz Binance’dir. 

Binance 2018 yılı itibari ile işlem hacmi yönünden dünyanın en büyük kripto para borsası olmuştur. Genellikle Türk kripto para borsalarının sürekli hatalar vermesinden ve çökmesinden dolayı insanlar binance’ye geçiş yapmaya başlamıştır. Fakat binance diğer kripto para borsalarına göre biraz daha karışık olduğu için kullanıcılar neyi nerede bulabileceklerini bilemiyorlar.

Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur.

Binance ilk olarak Çin’de kuruldu. Fakat Çin’in kripto paralar ile ilgili yaptığı yeni düzenlemeler sonucunda binance Çin’den ayrılmak zorunda kaldı.

Binance’ye papara aracılığı ile 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Banka hesabından transfere göre daha az komisyon kesmektedir. Ayrıca QW5ND1KE referans kodum ile binance’ye kayıt olursanız alım ve satım işlemlerinde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Kripto para işini bırakan kullanıcılar veya farklı bir borsaya geçmek isteyen kullanıcılar binance hesaplarını kapatmak istiyorlar. Bu yazıda binance hesabı nasıl kapatılır adım adım anlatacağım.

Not: Binance hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra tekrar etkinleştirmek için 2 saat beklemeniz gerekmektedir. 

Binance hesabı nasıl  silinir?

  • Öncelikle https://www.binance.com/tr/my/security/account-activity/disable-account adresine gidin ve binance hesabınıza giriş yapın.
  • Açılan ekrandan “Bu hesabı devre dışı bırak” butonuna tıklayın.
binance hesabı nasıl silinir

binance hesabı nasıl silinir

Hesabınızı devre dışı bırakmak şunlara sebep olacaktır:

  • Hesabınızın tüm alım satım yetkileri devre dışı bırakılacak
  • Hesabınızın tüm API’ları silinecek
  • Hesabınıza bağlı tüm cihazlar silinecek
  • Beklemede olan tüm çekimler iptal edilecek
  • Tüm açık emirler iptal edilecektir.

Son olarak Devre dışı bırak butonuna tıklayarak hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Binance hesabınızı tekrar etkinleştirmek için minimum 2 saat beklemeni gerekmektedir.

Eğer binance hesabınızı devre dışı bırakırken  sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adrese tıklayınız.

www.binance.com/tr/chat adresinden teknik destek alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap