Apple AirPods Kulaklık | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Apple AirPods Kulaklık
Teknoloji

Apple AirPods Kulaklık

Yeni gelecek olan iPhone modellerinde herkesin bildiği gibi kulaklık girişi olmayacak, Bu konu üzerine yeni bir dönem başlarken, kablolu kulaklıklar mazide kalıyor artık.

Yeni gelecek olan iPhone modellerinde herkesin bildiği gibi kulaklık girişi olmayacak, Bu konu üzerine yeni bir dönem başlarken, kablolu kulaklıklar mazide kalıyor artık.

Bu konu hakkında öne çıkan kulaklıklar ise AirPods oldu. Kablosuz kulaklıkların en başarılısı olarak görülen kulaklıklar ayrıca Apple’ın gelir kaynağı olduğu ifade edildi.

Apple AirPods Özellikleri Neler?

Apple AirPods tanıtımında bir çok detaya yer verildi. Dikkat çeken özelliklerin başını ise pil ömrü çekti. Pil ömrü oldukça uzun olan kulaklıklar büyük ilgi gördü. Tanıtımdan önce 3.5mm kulaklık girişi olmayacağı hakkında bir çok sızıntı gelmişti.Ancak Apple’ın AirPods ürünü hakkında detaylara pek yönelememiştik. Dün ise yapılan tanıtım ile yeni kulaklıklar gündeme oturdu demek mümkün.

Tanıtım yapılırken kulaklıkların oldukça müthiş bir ses kalitesine sahip oldukları öğrenildi. Apple AirPods oldukça kaliteli bir ürün olarak tanıtıldı.Oyun oynarken veya müzik dinlerken hatta film izlerken oldukça rahat bir kullanımı bulunmakta. Kablo sıkıntısı olan kullanıcılar için sırf gelmiş diyebiliriz. Kablo fobisi olanlar mutlaka alsın.

Kullanımı Kolay!

Apple AirPods kutusu içerisinden çıkan ürünleri anında kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bluetooth bağlantısını başlatmak ve keyfini çıkarmak. Hatta yardımcı asistan ile tam uyumlu çalışmakta. Ayrıca aramalarınızı ve mesaj gönderme işlemlerinizide rahatlıkla bu kulaklık ile yapabilirsiniz.

Kulaklığı incelediğimizde ciddi anlamda başarılı bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap