Western Digital Red WD20EFRX İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Western Digital Red WD20EFRX İnceleme
Teknoloji

Western Digital Red WD20EFRX İnceleme

Western Digital Red WD20EFRX İnceleme

Depolama ihtiyacınız arasında ağ üzerindeki yaptığınız işlemler ilk sırada yer alıyorsa bu harddisk size göre geliştirildi diyebiliriz.

Western Digital, bu ürününde Red ismini kullanmış ve güvenlik seviyesi üst seviyede olan Blue, performansına düşkün olanlar için Black, çevreci kişiliğe sahipseniz ve sessiz çalışması sizin için önemli ise Green sizleri bekliyor.

Western Digital Red’i Tanıyalım
3.5 inç olan Red, 1 TB, 2 TB ve 3 TB kapasiteleri ile satışa sunulurken ağ tabanlı ihtiyaçlarınızda depolama isteklerinizi aşırı kullanım ve performansı bir arada yakalamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Red’i kullanmadığınız zamanlarda enerji ihtiyacını azaltarak gereksiz ve aşırı fatura ödemenizin önüne geçebilirsiniz. Cihaz yaptığınız işlemlerin azalmasından veya durmasından yola çıkarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.

Sessizlik, Aygıtlar ile Uyumlu Olması
Güvenlik, sessiz çalışması, NASware teknolojisi ile karşınıza çıkabilecek pek çok sorunu kökten çözme formülü, ağdaki aygıtlar ile uyumlu bir cihaz. Sata 6Gbps bağlantısına sahip, 64 mb ön bellek, dakikada harddiskin işlem hızının 5400-7200 rpm arasında değiştiğini belirtelim ve bu yazımızı hazırladığımız tarih itibari ile ürünün fiyatlarını sizlere aktaralım.

1 TB 178 TL
2 TB 282 TL
3 TB 398 TL

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap