iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ön Kayıtları Türk Telekom'da | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ön Kayıtları Türk Telekom’da
Teknoloji

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ön Kayıtları Türk Telekom’da

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Türkiye pazarına girmesine çok az bir süre kala ön kayıt işlemleri Türk Telekom üzerinden yapılmaya başlandı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Türkiye pazarına girmesine çok az bir süre kala ön kayıt işlemleri Türk Telekom üzerinden yapılmaya başlandı.

14 Ekim‘den itibaren iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri Türkiye piyasasında yer alacak. Şimdiden ön sipariş vermek isteyen Türkiye kullanıcıları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için siparişlerini verdiler bile. Konu hakkında GSM operatörleri tarafından özel kayıt işlemi uygulanırken, kullanıcıların iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için Türk Telekom’dan sipariş verebilecekleri öğrenildi.

7 Ekim tarihinden itibaren ön kayıt işlemlerinin yapılacağı belirtilirken, bu tarihlerden itibaren çok basit bir şekilde ön sipariş verebileceksiniz. Satışların başlaması halinde ise Türkiye üzerinde ilk iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini kullanan siz olabilirsiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri Türkiye pazarında satılacağı mağazalardan biri ise Türk Telekom olarak kayıtlara geçti. Bu bakımdan konu hakkında fiyatlar belirtilmese bile 7 Ekim günü fiyatlar netlik kazanacaktır.

Özellikle söylemek gerekirse eğer tarifelere ek olarak taksitli bir şekilde alındığı için çoğu kullanıcı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus model cihazları tercih edecektir.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap