iPhone 7 ve iPhone 6S Sağlamlık Testi İçin Buluştu! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 7 ve iPhone 6S Sağlamlık Testi İçin Buluştu!
Teknoloji

iPhone 7 ve iPhone 6S Sağlamlık Testi İçin Buluştu!

Apple’ın yeni model cihazı iPhone 7 test için kardeşi iPhone 6S ile aynı karede buluştular. İki cihaza yapılan test ile herşey ortaya çıktı.

Apple’ın yeni model cihazı iPhone 7 test için  kardeşi iPhone 6S ile aynı karede buluştular. İki cihaza yapılan test ile herşey ortaya çıktı.

Apple’ın bu yıl çıkarmış olduğu iPhone 7 modeli teslimat ile beraber bir çok kez teste tabii tutuldu. Yurtdışında yaşayan Youtuberlar tarafınca bir çok test yapılırken, son olarak yapılan dayanıklılık testinde iPhone 7 ve iPhone 6S görüldü. İki kardeş telefon arasında kullanıcı dostu bir test yapıldığı görüldü.

PhoneBuff tarafınca  yapılan sağlamlık testinde iPhone 7 ve iPhone 6S sağlamlık testi için bir araya geldi. Hangi telefonun daha sağlam olduğunu bizlere göstermek isteyen youtuberlar her saniyeyi kayıt altına aldı. Çizilme testinde iPhone 6S‘in daha dayanıklı olduğu anlaşılırken, darbe testinde her iki cihaz arasında pek bir fark görülmedi. Ancak çizilme konusunda kardeş modelin daha sağlam olduğu söylenilebilir.

iPhone 7 ve iPhone 6S Sağlamlık Testi

Sizlerde aşağıdan YouTube üzerinden bu testi kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap