Online Not Defteri Uygulaması: AlotNote | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Online Not Defteri Uygulaması: AlotNote
Tanıtım Yazısı

Online Not Defteri Uygulaması: AlotNote

AlotNote, Çelik Yazılım tarafından geliştirilmiş bir online not defteri uygulamasıdır. Sitenin anasayfasına girdiğiniz zaman sizi iki seçenek karşılıyor. İsterseniz üye olmadan not payalaşabilirsiniz veya üye olup, sonrasında notlarınızı paylaşabilir. Bir arada tutabilir. İstediğiniz notu, istediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında birçok özellik daha varken, rakiplerine karşı en büyük avantajı ise tamamen ücretsiz olması!

Oluşturulan bütün notların linkleri şifreleme sistemi sayesinde bulunması çok çok zor bir hale getiriliyor. Ayrıca üye olan kullanıcıların notları ilk başta gizli olarak kaydediliyor ama eğer kullanıcı kendi isterse, istediği notların gizliliğini kaldırabiliyor. Oluşturduğunuz notları istediğiniz her yerde paylaşabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya hesabınızda paylaşın, isterseniz Whatsapp’tan arkadaşınıza gönderin, isterseniz link olarak alın ve o şekilde paylaşın. Bunca özelliği saymışken, birde eklenecek özellikleri de söyleyelim. Uygulamaya kısa zaman içerisinde dosya ekleme, e-posta olarak gönderme ve sisteme kayıtlı üyeler arasında not gönderimi gibi özelliklerde eklenecek. Dilerseniz uygulamayı günlük olarak da kullanabilirsiniz.

AlotNote’un sunduğu özelliklerinin yanında tamamen ücretsiz olduğunu da eklediğimiz zaman, diğer rakiplerine karşı çok daha yukarı sıralarda olduğunu görebiliyoruz. Bir girişimden daha çok insanların kullanabilmesi için ücretsiz olarak sunulmuş bir hizmet gibi diyebiliriz. İsterseniz mobil uygulamasını indirip, onuda kullanabilirsiniz.

Sistemi denemek veya incelemek isteyen arkadaşlar buradan ulaşabilirler.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap