UUMessenger İndir | Pc Webim
Ana Sayfa » Yazılım » UUMessenger İndir
Yazılım

UUMessenger İndir

UUMessenger tam donanımlı PC anlık mesajlaşma yazılımıdır.

Dosya Transferi, Grup Sohbeti, Ekran Görüntüsü alma ve paylaşma, Facebook oyunları ve geniş çapta online oyunlara hızlı giriş işlevi. Reklamsız ve basit ortamı ile tüm Facebook özelliklerini kullanmanızı sağlar.

 

Facebook, arkadaşlarınızla iletişim kurmak, yeni arkadaşlar edinmek, en yeni olayları, haberleri, resimleri ve canlı videoları takip etmek için mükemmel bir araçtır.

UU Messenger, Facebook’u bir adım öteye taşıyarak sosyal medya deneyiminizi daha iyi bir hale getirmek için geliştirildi. Ücretsiz ve kullanımı çok kolay olan UU Messenger ile Facebook’u açmaya gerek kalmadan, anlık bildirimlerle çevrimiçi olan arkadaşlarınızı izleyebilir, doğrudan masaüstünüzden Facebook arkadaşlarınızla sohbet edebilir, tüm Facebook paylaşımlarını takip edebilir, beğenebilir, yorum yapabilir, ve tekrar paylaşabilirsiniz. Tüm bunların dışında, UU Messenger kesinlikle hiçbir Facebook reklamı içermez.

UUMessenger Bazı Özellikler ve Kullanımı

 • UU’a giriş yaparak tüm Facebook arkadaş listenizi görebilir ve arkadaşlarınızla gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz. Facebook hesabınız ile %100 uyum içinde olabilir, her koşulda rahatça ve hızlı bir biçimde Facebook eğlencesini ücretsiz tecrübe edebilirsiniz.
 • UU’ın Dosya Transfer özelliği ile her türde ve boyutta dosyayı Facebook hesabınız üzerinden kolayca transfer edebilirsiniz.
 • Grup görüşmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı; UU kullanarak arkadaşlarına, ailene ve iş arkadaşlarına özel gruplar oluşturup rahatça görüşebilirsin. UU insanlarla iletişimde kalmanın en iyi yoludur.
 • İlginizi çeken Film Sahnelerini, Yazıları, Resimleri veya ekranınızda gördüğünüz her şeyi UU Ekran Görüntüsü Alma özelliğini kullanarak anında Facebook arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • UU’da canlı video gösterimlerini ve çeşitli popüler oyunların canlı videolarını izleyebilir ve video yayıncısı ile gerçek zamanlı olarak iletişime geçebilirsiniz.
 • Türkiye’de Facebook kullanımı durdurulsa dahi UU’a normal olarak giriş yapılabilir. Kullanıcı normal kullanımına devam eder.
 • UU ana menüsünü açtıktan sonra arama çubuğuna arkadaşınızın adını girerek arkadaşınızı bulabilirsiniz.
 • UU ana menüsünü açtıktan sonra haber kaynakları simgesine tıklayarak haber kaynakları sayfasını açabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
 • UU ana menüsünü açtıktan sonra alt köşede bulunan GameCenter simgesine tıklayarak GameCenter’ı açabilir, Facebook oyun merkezine giriş yapabilir ve daha önce oynamış olduğunuz oyunlar ile gelen oyun isteklerini görebilirsiniz.
 • UU ana menüsünün alt kısmında bulunan GameCenter simgesine tıklayarak oyun merkezini açabilir, en yeni Facebook haberlerini ve tavsiye edilen popüler oyunları görebilirsiniz.
 • Bir sohbet penceresi açtıktan sonra pencerenin sağ kısmında bulunan Ayarlar butonuna tıklayın, sohbete arkadaş eklemeye tıklayın ve gruba eklemek istediğiniz arkadaşlarınızı seçin. ‘Tamam’a tıklayarak grup sohbetine başlayın.

 

Dosya Boyutu: 6.85 Mb

Dosya Sürümü: 2.3.1 Windows

Ürün Sahibi: Brotsoft Technology Co.Ltd

Ürün Sitesi: http://www.uumessenger.com/

Çıkış Tarihi: 29.10.2014

 

İndir

 

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap