Cepde.net: Cebiniz İçin Her Şey Bu Sitede | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Cepde.net: Cebiniz İçin Her Şey Bu Sitede
Tanıtım Yazısı

Cepde.net: Cebiniz İçin Her Şey Bu Sitede

Cebinizde istediğiniz her şey bugün cepde.net sitesinde. İnternet sitesi; cep telefonu ekran temaları, duvar kâğıtları, oyunlar, telefon ve tablet uygulamaları, çeşitli cep melodileri, programlar gibi birçok hizmet barındırıyor. Bunları indirmek için bir cebiniz yok ise, almak isteyeceğiniz birçok cihazın işlemcisinden ekran tipine kadar karşılaştırması yapılmış bu sitede. Akıllı cihazların karşılaştırmaları dışında, kendi içinde kamera, çözünürlük, dayanıklılık, ses kalitesi gibi özelliklerinin incelenme puanlarını da görebilmeniz mümkün. Sitenin kullanımı oldukça kolaydır. Sitenin ana sayfası ve menülerden bağlanılan sayfalar da herkes için kullanılabilir şekilde tasarlanmış. Adrese girdiğinizde açılan sayfanın en üstünde sıralanmış menülerden aradığınız şeye ulaşmanız fazla vaktinizi almayacak.

Seçtiğiniz menü sayfası açıldığında ise, sayfanın sol tarafında sıralanmış içerikler olacak. Örneğin; cep telefonu menüsünü seçtiyseniz seçenekleriniz markalar olacaktır veya melodiler menüsünü seçtiyseniz de komik melodilerden, mesaj seslerine kadar çeşitli birçok melodi bulabilirsiniz. Sol tarafta istediğiniz şeyi seçtikten sonra da sayfanın ortasında ilgili birçok içerik göreceksiniz. İçerikleri bilgisayarınıza da indirebiliyorsunuz. Ayrıca siteye kayıt olma imkânınız da bulunmakta ama kayıt olmadan da sitede gezinebilir, ürünlere oylama yapabilir, ücretli veya ücretsiz bir sürü içeriğe sahip olabilirsiniz. Üye olmadan yaptığınız yorumlar ziyaretçi adı altında paylaşılıyor ve melodilerin sadece belirli bir kısmını dinleyebiliyorsunuz. Bir nevi ön izleme gibi düşünülebilir bu. Aynı zamanda içerikleri sosyal ağlarda da paylaşabilme imkânı sunuyor site. İçeriğin hangi tarihte kim tarafından yüklendiği, kaç kere indirildiği, boyutu ve ne kadar oy aldığını da görebiliyorsunuz.

Sitede bulunan menülerden en sağda yer alan ipuçları menüsünde gün içerisinde sürekli kullandığımız teknolojinin ince ayrıntılarına yer verilmiş. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan cep telefonu simgesine tıklayıp kullanmakta olduğunuz cihazınızın modelini girerek Cepde’yi cihazınıza uyumlu şekilde görüntüleyip özelleştirebilirsiniz. Ve yine sitenin sağ üst tarafında bulunan büyüteç simgesi de aradığınız içeriği menülerden bulmak yerine daha hızlı ulaşabileceğiniz bir site içi arama imkânı sağlıyor. Ve son olarak da, siteyle ilgi şikâyet, istek veya önerilerinizi sayfanın en altında bulunan iletişim menüsünden formu doldurarak ulaştırabilirsiniz.

Site: https://www.cepde.net/

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap