Youtube Gaming Açıldı | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Youtube Gaming Açıldı
İnternet

Youtube Gaming Açıldı

Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi olan YouTube yeni bir hizmetin açılışını başlatıyor. Youtube Gaming ismiyle açılacak olan yeni serviste sadece oyun üzerine videolar yer alacak. Bize sorarsanız böyle bir şey gerekli miydi, evet gerekliydi çünkü şuanda youtube’a baktığımız zaman bir çok oyun kanalı mevcut ve bu oyun kanallarının aboneleri en az 100.000 civarında seyrediyor.

Günümüzde Youtube’a oyun incelemesi izlemek için giren ziyaretçi sayısı oldukça fazla. Şuanda youtube’da 25.000’den fazla oyun kanalı olduğunu göz önünde bulundurursak youtube’un bu kararı oldukça iyi olmuş diyebiliriz.

Youtube Gaming

Sadece oyunların bulunduğu bir video paylaşım sitesi kulağa gayet hoş geliyor. Yeni sistem sayesinde kullanıcılar arama yaparken oyunlarla ilgili videolar’la karşılaşacaklar.

Site üzerinde farklı bir sistem ise Trending Games bu sistem sayesinde o anda canlı yayınları, en çok izlenen oyun videolarnı görebiliyorsunuz.

Sitenin sağ kısmında Channel kısmı bulunuyor ve bu kısım üzerinden o an canlı yayın yapan kullanıcıları en çok izlenenden en az izlenene doğru olan bir sıralama ile takip edebiliyorsunuz.

Siteye gaming.youtube.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap