Girmeye Cesaret Edemeyeceğiniz 5 İnternet Sitesi | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Girmeye Cesaret Edemeyeceğiniz 5 İnternet Sitesi
İnternet

Girmeye Cesaret Edemeyeceğiniz 5 İnternet Sitesi

İnternet üzerinden milyonlarca web sitesi var ve bu web siteleri arasında gizemini koruyan, korkunç web siteleri de bulunmakta. Bir önceki yazımızda olan En Gizenli 5 İnternet Sitesini de okumadıysanız okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazımızda da sizlere internet üzerinde bulunan girmeye dahi cesaret edemeyeceğiniz 5 internet sitesini sizlere listeleyeceğiz.

5- www.CelebrityMorgue.com

Celebrity Morgue isimli bu web sitesinde ünlü isimlerin morg görüntüleri bulunmaktadır. Sitede bulunan isimlerin üzerine tıklayarak kişilerin ölüm sebeplerine ve morg görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki görselde de görüldüğü üzere Adolf Hitler, Che Guevara, Abraham Lincoln gibi isimlerin de fotoğraflarına ulaşabiliyorsunuz.

celebrity morgue

4- www.JoyofSatan.org

Şeytana ibadet etmeyi amaçlayan bir web sitesidir. Satanist, uyuşturucu bağımlısı kişilerin ziyaret ettiği tehlikeli bir web sitesidir. Genellikle iblis çağırmak için kullanılır.

joyofsatan

3- www.DarwinTime.com

İlk girildiğinde oldukça saçma bir siteymiş gibi gözükse de, İnternet aleminde yer alan en korkunç sitelerden birisidir. Dinlerle ilgili kanıtlanmış, ürkütücü bilgiler bu site de yer alıyor. Ayrıca gelecek ile ilgili enteresan teoriler bu sitede yer alıyor.

darwintime

2- www.SurvivetHeoutBreak.com

Bu web sitesi diğer sitelere göre biraz farklı. Bu sitede bir korku filmindesiniz ve film sizin seçimleriniz ile ilerliyor. Amacınız hayatta kalmak. Seslerden olsa gerek insanı ürkütüyor.

survivetheoutbreak

1- www.BestGore.com

Gelelim son siteye!!! Bence en korkunç olan ve son derece kadın düşmanı olan bu site gerçek hayatta yaşanmış iğrenç hikayeleri anlatmaktadır.

İşkence ile öldürülmüş ya da feci şekilde hayatını kaybetmiş kadınların fotoğraflarının ve bilgilerinin yer aldığı bu sitede bulunan yazıları okuyup resimlere göz gezdirdiğinizde kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz.

Siteye 18 yaşından küçüklerin kesinlikle girmesini tavsiye etmiyorum.

Not: Siteye girmeden önce dns adresinizi değiştirmeniz, veya bir vpn programı kullanmanızı öneririm.

bestgore

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

1 yorum

  • BestGore’a uzun zamandır giren birisiyim çoğu şeyi inceledim ve cidden çoğu insanın kaldıramayacağı değişik, tıp, linç, ya da cinayet gibi çoğu şeyi bulabileceğiniz bir web sitesi. Bu tür şeyleri kaldıramayacak ve hassas, olası hastalıkları olan kişilerin girmemesini tavsiye ederim.