Aynı telefonda iki farklı instagram hesabı nasıl açılır ? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternetMobil » Aynı telefonda iki farklı instagram hesabı nasıl açılır ?
İnternet Mobil

Aynı telefonda iki farklı instagram hesabı nasıl açılır ?

Bir telefonda iki veya daha fazla instagram hesabının açılabildiğini biliyor muydunuz ? Biliyor ama nasıl yapılacağını mı bilmiyordunuz ? O zaman lafı fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum.

Kullanıcılar birden fazla hesap açmaya ihtiyaç duyarlar. Şöyle düşünelim, benim şahsi bir instagram hesabım var ve Pc Webim isimli sitem için de bir hesap açmak istiyorum. Bu hesap üzerinde de paylaşımlar yapmak istiyorum. Gayet normal bir şekilde farklı bir e-mail adresiyle kayıt olabilirim orada bir sıkıntı yok ama her defasında bir şey paylaşmak için kendi hesabımdan çıkıp diğer hesabıma girmek beni açıkça üşendiriyor. Bu durumda sizin de üşeneceğinize hiç şüphem yok.

instagram-coklu-hesap

Instagram yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına birden fazla hesap ekleme olanağı tanıdı. Bence süper de yaptı. Buradaki inceliğe dikkat etmeniz gerekiyor; “yeni bir güncelleme ile” yani bu özellikten faydalanabilmeniz için uygulamanın güncel olması gerekiyor.

Nasıl Yapılır ?

Diğer hesaplarınızı eklemek için öncelikle;

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Seçeneklere girin.
  • Daha sonra aşağı doğru kaydırın ekranı.
  • En alt kısımda “Hesap Ekle” seçeneğin dokunun.
  • Daha sonra sizden yeni hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini isteyecektir.

instagram hesap ekle

Bundan sonra elinizdeki tüm hesapları ekleyebilirsiniz. Bir daha çıkış yapıp diğer hesaplara giriş yapmayla vs. uğraşmanıza gerek yok.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki eskiden bu işlemi ek uygulamalar yardımıyla yapabiliyordunuz. Artık uygulamaya da ihtiyacınız yok.

Yorum ateşlemeyi unutmayın.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap