Spider-Man Unlimited İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Spider-Man Unlimited İnceleme
Mobil

Spider-Man Unlimited İnceleme

Merhaba arkadaşlar, Spider-Man Unlimited oyunu Google Play‘de android kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılan yeni çıkmış bir oyundur. Bu yazımızda her zaman olduğu gibi oyunu inceleyeceğiz.

Oyunun Başında İndirme Vardır!

Öncelikle oyunun boyutuna  Google Play üzerinde görüpte inanmayın oyunu indirdiğiniz de içerisinde 71 Mb‘lık bir indirme bulunmaktadır.Bunu not olarak ekleyelim.

Spider-Man Unlimited

 

Oyun Hakkında

Arkadaşlar oyunumuz aslında standart bir koşma oyunudur. Zaten son zamanlarda koşma oyunlarının ne kadar popülerleştiğini hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Spider-Man Unlimited oyununda Dövüş sahneleri ile koşma sahneleri birleştirilmiş ve ortaya harika bir oyun çıkmış oyunda hem koşuyorsunuz puanları topluyorsunuz ve aynı zamanda karşınıza çıkan kötü adamları dövüyorsunuz.

Spider-Man Unlimited

 

Oyunda bazı dövüş sahnelerinde aşağıda ki gibi ağ atabiliyorsunuz. Ağı sadece dövüş sahnelerinde kullanmıyorsunuz aynı zamanda binalarda yüksek yerlere ve atlayamayacağınız uzunlukta ki yerlere geldiğinizde ağ atabiliyorsunuz.

Spider-Man Unlimited

 

Bitti mi ? Bitmedi. Oyunun en güzel yanı ise arkadaşlar oyunumuz türkçe görevleri anlamamız çok kolay. Bence oyunun Tükçe olması bir artı’dır Çünkü oyunu konusunu bilmeden oynamak sıkıcı olsa gerek. Şunuda belirtmek isterim konuşma sahneleri gerçekten güzel.

Screenshot_2014-09-13-02-16-14

 

Bir oyunumuzun daha sonuna geldik. Oyunu aşağıda ki butona basarak indirebilirsiniz…Takipte kalın…

google-play

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap