Kritika Wrath Of The Pirate King İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Kritika Wrath Of The Pirate King İnceleme
Mobil

Kritika Wrath Of The Pirate King İnceleme

Bugün size Android ve App Store’de bulunan Kritika’dan bahsedeceğim.
Oyunun pc sürümü Kritika Online olarak adlandırılıyor, Android ve App Store’de ise Kritika diye geçiyor. Oyun indikten sonra bayağı tekrar indirme yapıyor, oyun gözüktüğü kadar küçük  değil. Kritika bir MMORPG, rol yapma
oyunudur, oyunda 4 farklı karekter seçimi yapılabilir.

34

Oyunda camping bölümü, hızlı para kazanma bölümü, 1vs1 savaşları, 3vs3 savaşları yapabilirsiniz. Camping bölümünden devam ederek ana hikayeye devam eder ve değerli itemler düşürebilirsiniz, hızlı para kazanma bölümünden belirli bi süre içinde kesebildiğiniz kadar düşman keserek seri para kazanabilirsiniz, 1vs1 savaşlarında rastgele bir düşmanla karşılasırsınız, 3vs3 savaşlarında rastgele ekip arkadaşları ve rastgele düşmanla karşılarsınız. (3vs3 özelliği 35 levelden sonra geliyor).

2

 

Bunun yanı sıra kazandığınız paralarla sockets bölümünden kendinize uygun
elmasları takabilir, düşürdüğünüz anahtarlarla treasure bölümünden hazine açabilir, epik ekipmanlar yapabilirsiniz. Tabi eğer diyorsanız ki: Oyunda güçlenmenin daha kısa bir yolu yok mu? Elbet var: Oyuna para yatırıp elmas satın alabilir, aldığınız elmaslarla avatar, epik eşyalar, savaşma hakkı ve daha birçok şey elde edebilirsiniz.

5

 

Yazar hakkında

Tolga

Filmler, diziler ve oyunlar konusunda iyi bir bilgiye sahip. Tam bir Dota hastası.

Yorum Yap