Google Chrome İle İnternetten Film,Video İndirme | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Google Chrome İle İnternetten Film,Video İndirme
İnternet

Google Chrome İle İnternetten Film,Video İndirme

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Google Chrome, dünya çapında internet tarayıcılarının başını çeken harika bir tarayıcı. Özellikle hızlılığıyla ve işlevselliğiyle kullanıcıları kendine bağlamayı başarıyor. Ayrıca Chrome’daki eklentiler sayesinde işinize yarayacak olan bir çok şeyi küçük eklentiler sayesinde halledebiliyorsunuz. 

Video,Film,Dizi vs. indirme konusunda da Google Chrome yine yardımımıza koşuyor. Aslında Google Chrome tam olarak yardımımıza koşmuyor mağazasında bulunan eklentiler bize büyük yardım sağlıyor. Paylaşacağım eklenti sayesinde filmlerinizi, videolarınızı rahatlıkla sadece 1 dakikanızı ayırarak indirebilirsiniz.

Eklenti Adı: FBDOWN Video Downloader

Eklenti gayet güzel, basit bir arayüze sahip kullanmak için tek yapmanız gereken filmizini veya videonuzu açıp sağ üst kısımdaki “FBDOWN Video Downloader” uygulamasının iconuna tıklamak. Burada açmış olduğunuz video gözükecektir. Eğer gözükmezse videonuzu açıp bir kaç saniye izleyin. Yapamayacak olan arkadaşlar için eklenti kullanımını videolu olarak da anlattım. Aşağıdan ona da ulaşabilirsiniz.

Eklentiyi İndirmek İçin Tıklayınız!

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

1 yorum