Godus Oyunu İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Godus Oyunu İnceleme
Mobil

Godus Oyunu İnceleme

Godus ( ben godoş diyorum) tanrı olmaca oyunu’dur. Enteresan geldi dimi yani çok çeşitli oyunlar gördük ama bu da ilginç olmuş Tanrı olmaca.

Neyse gelelim konuya. Godus oyununa denizde boğulan 2 insanı  kurtararak başlıyoruz.Kurtardığımız bu 2 insan bizim kulumuz oluyor.

Godus

 

Kullarımız kendilerine yaşayacak yer ararken çıkamadıkları toprak parçalarını biz ayarlıyoruz ve çıkabiliyorlar. Ev kurabilmeleri için taş, ağaç gibi unsurları kaldırıyoruz. Aşağıda ki resimde de buna benzer bir durum var. Kullarımız denizde boğuluyor ve biz toprak parçalarına şekil vererek onları kurtarmalıyız.

Godus

 

Aşağıda ki resimde oyun bize  toprağı şekillendirme gücümüzün olduğunu söylüyor.

 

 

Screenshot_2014-11-30-09-56-26

 

Yaşayabilecekleri güzel bir yer bulduktan sonra ev yapmak ve üremek isteyecekler. Onlara ev yapmaları için yardım ediyoruz. Ne kadar çok ev kurarsak o kadar fazla ürüyorlar ve insan sayısı çoğalıyor.

Gudos

 

Ben insan sayımı çoğaltarak yeni ev kazandım. Yeni ev daha güvenli ve daha çok insan yaşayabiliyor. Ayrıca şunu belirtmek isterim şehir kurma oyunlarında vs. evlerden para topluyorduk Godus oyununda ise evlerden Tanrı puanı alıyoruz aldığımız tanrı puanlarıyla çim şekillendirme gibi şeyleri yapabiliyoruz.

Godus

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap