GIF Nasıl Yapılır ? Ücretsiz En İyi GIF Yapma Siteleri

60

Son yıllarda özellikle Facebook, Twitter, WhatsApp gibi sosyal ağlarda gif kullanma desteği gelince insanlar hazır gif’lerden ziyade kendi giflerini de oluşturmak istiyorlar. Bu yazıda paylaşacağım web siteleri sayesinde ücretsiz bir şekilde herhangi bir program vs. indirmeden online olarak kendi giflerinizi oluşturabileceksiniz.

1- GIPHY

En popüler gif oluşturma sitelerinden birisidir. Giflerden oluşan bir sosyal paylaşım sitesi desek yeridir. GIPHY üzerinde dilerseniz bilgisayarınızdaki görselleri birleştirerek, dilerseniz bilgisayarınızdaki bir video’dan yararlanarak, dilerseniz de youtube üzerinden video linki ekleyerek gif oluşturabilirsiniz. GIPHY’nin diğer sitelerden en büyük farkı giflerinize reklam eklememesi.

2- EZGIF.COM

Reklamsız bir şekilde giflerinizi oluşturabileceğiniz güzel bir web sitesi daha. İsterseniz videoları gif’e dönüştürebilir isterseniz de videolar’dan gif elde edebilirsiniz.

3- GIFMaker.me

Yine diğer gif oluşturma siteleri gibi gifmaker.me’de ücretsiz ve reklamsız bir şekilde gif oluşturabileceğiniz güzel ve kullanışlı bir web sitesi.

Bu şekilde bir çok online gif oluşturma sitesi mevcut, ben size en kullanışlı olanları listelemeye çalıştım.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 YORUM

  1. Elinize sağlık. Çok başarılı bir içerik olmuş. İçerik hazırlarken veya emoji yerine gif kullanmak gayet güzel oluyor. Giphy özellikle en başarılıları.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.