Zaman Geçirebileceğiniz 5 İlginç İnternet Sitesi | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Zaman Geçirebileceğiniz 5 İlginç İnternet Sitesi
İnternet

Zaman Geçirebileceğiniz 5 İlginç İnternet Sitesi

Merhaba değerli Pc Webim takipçileri. Bu yazımızda sizlere, bilgisayar başında canınız sıkıldığında zaman geçirebileceğiniz ilginç internet sitelerini paylaşacağız. 

5-weavesilk.com

Siteye giriş yaptığınız zaman sizi aşağıdaki görseldeki gibi bir sayfa karşılıyor. “Mouse” yardımıyla sitede kafanıza göre desenler oluşturuyorsunuz. Menülerden “Controls” kısmına tıklayarak rengi ve kaç köşeli desen yapmak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Yaptığınız desen hoşunuza giderse de sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

weavesilk

4-tony-b.org

İnsanı boş zamanında eğlendirecek bir site olduğunu söyleyebilirim. Site de amaç müzik yapmak. On/Off butonuna basın ve müzik yapmaya başlayın. İnanın eğleniyorsunuz. Ayrıca fare ile kullanmanıza gerek yok. Klavye üzerinden de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

tony-b

3- thisissand.com

Bu site de kum taneleri ile oynayabileceğiniz güzel bir site. Boş zamanlarda vakit öldürmek için bire bir. Aşağıdaki görsel yine bana ait. Üşenmedim rengarenk bir şeyler yapmaya çalıştım.

thisisland

2-29a.ch/sandbox/2011/neonflames

Bu adreste ise şeçeceğiniz renkler ile güzel görüntüler oluşturabiliyorsunuz. “Open Controls” kısmından daha farklı şekiller oluşması için ayarları kurcalayabilirsiniz. Ben aşağıdaki görselde bulunan resmi yaptım. Siz de boş zamanlarınızda bu site sayesinde kafanıza göre şekiller yapabilirsiniz.

29ach

1- addictinggames.com/puzzle-games/sugar-sugar-2-game.jsp

Aslında bu normal bir oyun sitesinde bulunan bir oyun. Lakin oyun normal oyunlara göre biraz değişik, fazla alışmadığımız tarzlardan. Oyunda yukardan şekerler yağıyor ve sizde mouse yardımı ile çizgiler çizerek şekerleri bardaklara doldurmaya çalışıyorsunuz. Gerçekten çok eğlenceli. Bir kere başladığınızda bırakamıyorsunuz. Bizzat denedim.

sugar sugar

Yazımızın sonuna geldik. Umarım paylaşmış olduğumuz siteler boş zamanlarınızda sizleri eğlendirir.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap