Yok Böyle Bir Şey:Sahibinden "Henüz Patlamamış" Note 7! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Yok Böyle Bir Şey:Sahibinden “Henüz Patlamamış” Note 7!
Teknoloji

Yok Böyle Bir Şey:Sahibinden “Henüz Patlamamış” Note 7!

Henüz patlamamış olan bir Note 7 sahibi olmak ister misiniz? Heyecanı dorukta yaşamak isterseniz eğer bu ilan tam size göre.

Henüz patlamamış olan bir Note 7 sahibi olmak ister misiniz? Heyecanı dorukta yaşamak isterseniz eğer bu ilan tam size göre.

Sahibinden.com gibi bir çok satış sitesinde ilginç ilanlara denk geldik. Ancak böylesi ilk oldu herhalde. Bu haberimizdeki ilginç ilan ise patlama ve alev alma sorunları ile gündeme gelen Samsung‘a zor günler yaşatan Note 7 ile alakalı.

Çok büyük bir beklenti ile piyasaya sürülen Note 7‘lerin şuan için üretimi ve satışı durduruldu. Bu durumdan yararlanmak isteyen Kadir akbalık isimli satıcı, oldukça ilginç bir ilana imza attı.

5c72ea46eff7c2548bf5123ad9f7f2e95daa73c9

İlanın açıklama kısmı oldukça eğlenceli;

Cihaz ilk ve son seridir. Bundan önce Note 7 yoktu, bu seriden sonra da olmayacaktır. %60’lık Şarj Güncellemesini almadım. Patlarsa %100’de patlasın, namı yürüsün dedim. Kutusu duruyor, faturası duruyor, ekranın reklamlı jelatini dahi duruyor.

Cihaz artık üretilmeyeceğine göre, bu oldukça özel bir serinin, hayatta kalan ürünlerinden birisi. Değeri yüksek. Koleksiyoncular, eğer patlamadan dayanırsa, 10 yıl sonra falan havada kapar.

Kullanıcısına ekstra tatlarda yaşattığı doğrudur;

Ekstra Heyecan,
Ekstra Korku,
Ekstra Performans

Uçakta bile size özel bir ilgi görmek hoşunuza gitmez mi? İnsanların her an sizi yan gözle süzmesi?

Patlamaya hazır bir ürün, kaçırılmayacak fiyata…

Muhtemelen Kadir Akbalık, bunu eğlence olarak hazırlamış ve oldukça eğlenceli diyebiliriz. İlan her ne kadar güldürse bile, alan kullanıcıya hayırlı patlamalar 🙂

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap