Yeni iPhone SE Gelmeyecek mi? | Pc Webim
Ana Sayfa » MobilTeknoloji » Yeni iPhone SE Gelmeyecek mi?
Mobil Teknoloji

Yeni iPhone SE Gelmeyecek mi?

iPhone serisindeki diğer cihazlarla karşılaştırıldığında daha ucuz ve daha küçük bir cihaz olan iPhone SE’nin 2017 yılında yeni modelinin çıkmayacağı ileri sürüldü.

Her sene yenilenmesine alıştığımız iPhone telefonlarının aksine iPhone SE’nin 2017 yılında yeni modelinin gelmeyeceğini söyleyen KGI Securities analisti, bunun yerine Apple’ın diğer üst model cihazlarına odaklanacağını belirtti. Her ne kadar resmi bir açıklama olmasa da genelde Apple ile ilgili verdiği bilgilerin doğru çıkması sebebiyle bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Analistin bir diğer iddiası da firmanın satışlarının Noel zamanında gerileyeceği yönünde. İddiaya göre Apple bileşen sağlayıcılarından fiyatları düşürmesini istiyor, ancak bu indirim hayata geçerse satış rakamlarını etkilemeyecek.

iPhone 6S ile aynı işlemci türüne sahip olan iPhone SE ile ilgili bu iddianın doğruluğu kanıtlanırsa birçok kullanıcı üzülecek gibi görünüyor.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap