Yeni iPhone modeli dikey çift kamerayla gelecek! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Yeni iPhone modeli dikey çift kamerayla gelecek!
Teknoloji

Yeni iPhone modeli dikey çift kamerayla gelecek!

Önümüzdeki yıl beklenen iPhone modelleri arasında yeni bir iPhone modeli olacak ve dikey çift kamerası olan yeni modelin 5 inç olacağı iddia ediliyor!

Önümüzdeki yıl beklenen iPhone modelleri arasında yeni bir iPhone modeli olacak ve dikey çift kamerası olan yeni modelin 5 inç olacağı iddia ediliyor!

Apple‘a çok yakın blogger olan Mac Otakara‘nın son raporlarına göre Apple’ın 2017’de 5 inç boyutunda yeni bir iPhone modeli sunacağı ve yeni model iPhone’da dikey konumlandırılmış çift kameranın olacağı söylenmekte. Tıpkı iPhone 7 Plus‘ta olduğu gibi çift kameranın olacağı ancak geniş alan sunmak adına dikey konumlandırılacak.

Ayrıca Mac Otakara‘ya göre yeni model 5 inç‘lik iPhone‘un özelliklerinin ise iPhone 7s ve 7S Plus gibi olacağını belirtti. Tasarım konusunda pek bir detayın olmadığı görülürken, Apple’ın en çok istediği OLED ekran teknolojisinde tedarikçi firmalardan sıkıntılar yaşanabileceği için sadece PLUS modellerinde OLED ekranın kullanılabileceğini söyleyen Mac Otakara bunla beraber ayrıca çift dikey kameranın 7S modellerinde kullanılacağı hakkında bir detayın olmadığını ifade etti.

Son olarak 2017‘de çıkması beklenen yeni iPhone modelleri arasında yeni model iPhone‘un da 10nm teknolojisiyle üretileceği ve A11 yongasıyla güçlendirileceği ifade ediliyor.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap