Yeni Call of Duty 130 GB | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Yeni Call of Duty 130 GB
Teknoloji

Yeni Call of Duty 130 GB

Yeni sürüm Call of Duty tam olarak 130 GB’lık bir boyuta sahip olarak geliyor. Bu durum oyun severleri oldukça kızdırdı.

Yeni sürüm Call of Duty tam  olarak 130 GB’lık bir boyuta sahip olarak geliyor. Bu durum oyun severleri oldukça kızdırdı.

Eğer sizlerde içerisinde yer alan Modern Warfare Remastered ve Call of Duty: Infinite Warfare oyunlarının hepsini bir arada bulunduran koleksiyon sürüme konsolonuzda yer vermek isterseniz eğer, hard diskinizde oldukça kapsamlı bir temizlik yapmak zorundasınız. Zira oyun 130 GB bir boyut ile gelmekte.

Aslında bakıldığında 40  GB‘lık bir boyuta sahip olan Modern Warfare Remastered’ın oynanabilmesi adına beraberinde ayrıca 90 GB‘lık bir Infite Warfare oyunun da yüklenmesi şart. Ayrıca Modern Warfare Remastered, Infite Warfare CD’si ile çalışıyor. Böylece 130 GB kadar ciddi bir alana ihtiyaç duyulmakta.

yeni-call-uf-duty-660x330

Modern Warfare Remastered Var mı?

Bu bakımdan geliştiriciler oldukça yüksek bir çözünürlük modu sunarken, Playstation 4 Pro gibi konsollar ile uyum sorunu yaşamanız an meselesi. Xbox One sürümüne ayrıca küçük bir boyut ile gelmesi duyuruldu.

Bir yandan bu oyunun yani 130 GB’ın içerisinde Modern Warfare Remastered’ın 8 haritasının olup olmadığı henüz belli değil. İnternetten sahip olmayı düşünen oyuncular için şimdiden kolay gelsin.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap