Wordpress'te En Çok Tercih Edilen Popüler 3 Eklenti | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » WordPress’te En Çok Tercih Edilen Popüler 3 Eklenti
Genel

WordPress’te En Çok Tercih Edilen Popüler 3 Eklenti

WordPress Eklentilerinden En Çok Tercih Edilenler

 İnternet sitesi açmak isteyen kullanıcılar kolay ve güvenli olan WordPress i tercih etmektedir. Uzun yıllar boyunca Web site açmak isteyenlerin kullandığı, geliştirdiği ve altyapısından yararlandığı bir sistem olmayı başarmıştır ve milyonlarca kullanıcının rahatlıkla, güvenli bir şekilde kullandığı açık kaynak kodlu bir yazılım olmayı başarmıştır. Halihazırda bukadar fazla tercih edilmesinden dolayı kendine özgü eklentileri oluyor kendi kullanıcıları tarafından hazırlanan eklentileriyle beraber kendi içinde kendine ait bir dnya kurmuş oluyor.

Bizde bu makalemizde en çok tercih edilen eklentileri sizlere yazacağız ve açıklayacağız.

 

En Çok Tercih Edilenler

1 . Contact Form 7: Kendi web sitenizde bu eklentiyi kullanarak iletişim formu oluiturabilirsiniz.Ayrıca kendi isteğiniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.
2. All In SEO Pack: Bu eklenti bir web sitesinin en temel ihtiyaçlarından olan SEO konusunda yardımcı olabilecek bir eklentidir.

 

3. Google XML Sitemaps: Bu eklentide arama motorları için faydalı olan sitemap oluşturma konusunda tercih edilen eklentilerden birisidir. Sitenizin haritasını XML formatında oluşturmanıza yardımcı olur ve otomatik olarak güncellenmesi sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği eklentilerden biridir.

Yazar hakkında

Site varsayılanı

21 Yaşında teknoloji ve internet sektörüyle yakından ilgilenen bir girişimciyim....Wordpress alanında uzman, seo ve temaları konusunda Profesyonel derecede bilgiliyim.

Yorum Yap