Wordpress Yardımıyla Oluşturduğunuz Sitenizde İyi Bir Yazar Nasıl Olabilirsiniz? | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » WordPress Yardımıyla Oluşturduğunuz Sitenizde İyi Bir Yazar Nasıl Olabilirsiniz?
Genel

WordPress Yardımıyla Oluşturduğunuz Sitenizde İyi Bir Yazar Nasıl Olabilirsiniz?

WordPress Yardımıyla Oluşturduğunuz Sitenizde İyi Bir Yazar Nasıl Olabilirsiniz?

WordPress yardımıyla oluşturduğunuz blogda iyi bir yazar olmak için olması gereken en nemli özellik mutlaka özgün olunmasıdır. Evet, blogunuzda ki yazıların özgün olması gerekir. Peki, özgün olmak nedir, özgün olmak neden önemlidir?
Bazen arama motorların da bir konu hakkında araştırma yaptığımız zaman bir adresteki bilgiler bizim için yeterli olmayabilir bu nedenle farklı adreslere de bakma ihtiyacı hissederiz. Ama başka sitelere de baktığımızda önce baktığımız sitedeki yazıyla aynı yaptığımız ilk şey o siteden çıkmak olur.

Kimse aynı yazıları okumak istemez. Bu nedenle sitenize ekleyeceğiniz yazılar size ait ve özgün olmalıdır. Bu nedenle sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek istiyorsanız ve bu ziyaretçilerin sitenizde daha fazla dolaşmasını istiyorsanız özgün olun. Ziyeretçilerin başka sitelerde bulamadığını sizin sitenizde bulması gerekir, böylece sitenizin hit’i artar

Bir başka konu ise ziyaretçilerinizi kandırmamanız lazım. Bazen sinemaya yeni bir film eklenir ama bazı film sitesi sahipleri bu filmi sanki sitesine eklemiş gibi gösterir, reklam verir, yazılar yazar ama ziyaretçi siteye uğradığı zaman filmi bulamaz. Kendisini kandırılmış hissine büründürür ve bu ziyaretçi bir daha bu siteye uğramaz. Böyle yaparak sitenizin hit’ini kısa bir süreliğine artırabilirsiniz ama bir süre sonra ziyaretçi sayınız düşmeye başlayacaktır.

Yazar hakkında

Site varsayılanı

21 Yaşında teknoloji ve internet sektörüyle yakından ilgilenen bir girişimciyim....Wordpress alanında uzman, seo ve temaları konusunda Profesyonel derecede bilgiliyim.

Yorum Yap