Wordpress Tema | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » WordPress Tema
Genel

WordPress Tema

İnternet sitesi yapımı ya da geliştirilmesi ile ilgileniyorsanız, bu yazımız sizin için faydalı olacaktır. Tabii, hiç bu konulardan anlamıyorsanız ama yine de kendi sitenizi kurmak istiyorsanız, sizler için listelediğimiz tema siteleri çok işinize yarayacaktır. İşte en iyi 5 tema sitesi:

Joomla Temaları

Joomla, eskisi kadar popüler olmasa da özellikle kurumsal sitelerin tercih ettiği açık kaynak kodlu yazılım. Joomla’nızı kurduğunuzda ihtiyaç duyacağınız ise güzel bir joomla temasıdır. Bunun için de Joomla temalarını inceleyebilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

WordPress Temaları

WordPress, internet sitelerinin yaklaşık yüzde 17’si tarafından kullanıldığı söylenen yazılımdır. Kolay kullanımı sayesinde popüler olan ve uzun süredir bu popülerlik birinciliğini kaptırmayan WordPress ile siz de dakikalar içerisinde bir site kurabilirsiniz. Tema seçimine gelince ise, hem ücretli hem de ücretsiz temaların yer aldığı bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Drupal Temaları

Drupal, sınırsız özellik düşüncesi ile oluşturulmuş bir yazılım. Diğerleri gibi açık kaynaklı olan Drupal’ın ek iyi tarafı, sınırının bulunmaması ancak bu sınırsızlık, kullanım zorluğunu da yanında getiriyor. Nike gibi siteler tarafından da kullanılan Drupal’e tema arıyorsanız, mutlaka ücretli de olsa, bu siteyi ziyaret etmelisiniz.

vBulletin Temaları

Ücretli olmasına karşın, forum yazılımları arasındaki birinciliğini hiç kimseye kaptırmayacak gibi duran vBulletin ile siz de insanların paylaşımda bulunabildikleri, sorularına yanıt bulabildikleri siteler yapabilirsiniz. Ücretli temaların yer aldığı vBulletin temaları sitesinde, eminiz size uygun temayı kolaylıkla bulacaksınız.

HTML Temaları

HTML, bilmeyenler içni özetle, dinamik olmayan websiteleri yapılmasını sağlayan, temel kod dilidir. 3-5 sayfalı bir site yapacakanız, yazılımlarla uğraşmadan, bir HTML temayı indirip sitenizi oluşturabilirsiniz. Verdiğimiz HTML Temaları sitesindeki temalardan birini seçip, editör aracılığıyla içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere, popüler yazılımlara ait tema siteleri listeledik. Umarız işinize yarayan şablonlara bu siteler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap