Wordpress Nedir, Ne İşe Yarar ? | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » WordPress Nedir, Ne İşe Yarar ?
Genel

WordPress Nedir, Ne İşe Yarar ?

WordPress yapısı itibariyle tamamen açık kodlarla yazılı olan ve günümüzde kendi kullanıcılarına ücretsiz ve kapsamlı bir şekilde sunulmuş olan bir yazılımdır. Kullanıcılarına hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla, isteğiniz doğrultusunda ve güvenli bir şekilde web sitesi kurmasını sağlar. WordPpress ile kişisel kendi sayfanızı oluşturabilirsiniz, yazılarıızı makalelerinizi, duygu ve düşüncelerinizi güvenli bir şekilde kendinizi rahat hissederek internet ortamında paylaşabilirsiniz. Ama günümüzde WordPress in kullanıldığı alanlara bakacak olursak yazı, makale paylaşmanın da ötesinde artık insanlar kendi blogunu oluşturmak için herhangi bir ürün tanıtımında bulunmak için ve hatta bu ürünleri pazarlamak amacıyla ticaret siteleri kurmak amacıyla WordPress den faydalanmaktadır. Bu nedenler herhangi bir web sitesi kurmak istiyorsanız WordPressin kullanıcılarına sağladığı olanaklardan faydalanmanız sizin için daha rahat ve güvenli olabilir.

WordPress Dünya çapında tanınması ve bilinmesi açısından destek konusunda da ileri seviyeye ulaşmıştır. Hemen hemen her ülkenin kendi dilinde WordPress fan sayfaları bulunmaktadır ve bu fan siteleride kullanıcılara bu sistemin nasıl öğrenileceği, nasıl kullanılacağı hakkında yeterli bilgi ve destek sağlamaktadır bu nedenle WordPress i kullandığınız zaman herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman kolaylıkla destek alabilir ve sorunu giderebilirsiniz.

 

 

Yazar hakkında

Site varsayılanı

21 Yaşında teknoloji ve internet sektörüyle yakından ilgilenen bir girişimciyim....Wordpress alanında uzman, seo ve temaları konusunda Profesyonel derecede bilgiliyim.

Yorum Yap