WordPress Mobil Eklentisi | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » WordPress Mobil Eklentisi
Genel

WordPress Mobil Eklentisi

WordPress‘in ne olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Dünyada en fazla kullanıcı sayısına sahip olan içerik yönetim sistemi’dir. Kişisel blog sitelerinden tutun da güncel bir çok bloga kadar çoğu sitede wordpress kullanılıyor ( Bizim sitemizde de wordpess kullanılıyor.)

Siteniz için güzel bir tema buldunuz ve tema responsive değil (Yani mobil uyumlu değil.)

Yazılarınızı her gün yazıyorsunuz bilgisayardan giren ziyaretçiler için sorun yok ama siteniz mobil ziyaretçiler için büyük bir eziyet haline gelmiştir. Site mobil ziyaretçiler için orun haline gelmiştir ve mobilden giren ziyaretçi sayınız düşme gösterecektir. Bu tip sorunlar için size önerebileceğimiz tek bir eklenti var;

WPtouch

WPtouch wordpress için tasarlanmış hafif ve esnek bir yapıya sahip gayet kullanışlı bir eklenti. Mobil’den giriş yaptığınız da sitenin alt kısmına Mobil | Masaüstü gibi butonlar ekleyerek ziyaretçilerin istedikleri gibi sitenizi kullanabilmelerine olanak sağlıyor. Kesinlikle önerimiz olan WPtouch eklentisini kullanabilirsiniz.

Wp Touch

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

1 yorum

  • Teşekkürler güzel bir eklenti sitemde kullanıyorum güzel bir arayüze sahip ve hiç bir şekilde kasmıyor tavsiye ediyorum.