Windows Phone Hata Kodu 80048823/805ab406 Çözümü | Pc Webim
Ana Sayfa » Hata Çözümleri » Windows Phone Hata Kodu 80048823/805ab406 Çözümü
Hata Çözümleri

Windows Phone Hata Kodu 80048823/805ab406 Çözümü

Windows Phone kullanıcılarının bir çok hata ile karşılaşıyor ve bu durum oldukça can sıkacak derece kadar geldiğini görüyoruz. Genellikle karşımıza çıkan hatalar belirli hata kodları olarak geldiği için bu hata kodları ile aratıyoruz ancak pek çözücü bilgiler buluyoruz diyemeyiz.

Aslında hata kodları verildiği gibi çözümleride internette detaylı bir şekilde yer alması gerekiyor. Bugün sizlere 80048823/805ab406 kodlarına sahip aynı hatayı sergiliyor. Farklı hata olarak aklınızda yer almasın.

Windows Phone 80048823/805ab406 Hata Kodu Çözümü

Bu hatanın asıl sebebi aslında Microsoft hesabını yeni açtığınızda veya mevcut bir hesap eklediğiniz sırada eklenilen hesap üzerinde eksik bilgilerin bulunmasından kaynaklanan geçici yani düzeltilebilecek bir hatadır.

WindowsPhoneLogo

Çözümü ise:

Sıklıkla çıkan bu hatayı gördüğünüz zaman ilk olarak

  • Ayarlar
  • E-Posta+Hesaplar bölümü

sekmesinde yer alan Microsoft hesabınızın altında İlgi gerekiyor şeklinde bir uyarı yer alıyor.

Microsoft hesabınızı bilgisayar ile veya mobil olarak Internet Explorer üzerinden Microsoft websitesini açınız. Tabii ki buraya manuel yarine ilgi eksik kısmından giriş yapmalısınız. Direk sizi giriş yaptıktan sonra ilgili sayfaya yönlendirecektir. Eksik bilgileri giderdikten hemen sonra cihanızda E-posta ve hesaplar bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Microsoft hesabınızın üzerine basılı bir şekilde dokunun ve Senkronize et seçeneğine tıklayın. Hemen ardından Senkronize işlemi bittiğinde telefonunuzu yeniden başlatınız.

Yinede bir sorun çıkarsa veya hata almaya devam ederseniz yorum yazarak hatanızı belirtiniz bide yardımcı olmaya çalışırız.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap