WhatsApp'a Yeni Güncelleme Geliyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geliyor!
Teknoloji

WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geliyor!

WhatsApp için bir çok gelişme yaşanırken, son gelen haberlere göre WhatsApp’a emoji güncellemesi geliyor.

WhatsApp için bir çok gelişme yaşanırken, son gelen haberlere göre WhatsApp’a emoji güncellemesi geliyor.

WhatsApp son zamanlarda peş peşe yeni özellikler uygulamaya getiriyor. Gelen yenilikler kısa sürede tüm cihazlar güncelleme olarak ekleneceği belirtildi.

Son dönemlerde WhatsApp ard arda güncelleme getirerek, kullanıcılar için bir çok yeniliğe imza atmıştı. Yeni gelecek olan güncelleme ile beraber artık büyük emojiler geliyor.

Android’e Geliyor!

WhatsApp’a gelecek olan yeni güncelleme Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliyor. Gelecek olan güncelleme ile beraber sohbet sırasında kendinizi daha iyi ifade edebilmek adına büyük emoji özelliği geliyor. Artık klasik küçük emojilerden sıkılmışsanız eğer, WhatsApp beta kullanıcılarından gelen haberlere göre şuan test aşamasında olan güncelleme büyük emojiler göndermenizi sağlayacak. Ancak 2-3 tane emojiyi birden gönderirseniz küçük gözükecek. Tek göndermeniz durumunda ise büyük bir gönderim sağlanacak.

Güncelleme Yolda!

WhatsApp’a gelecek olan güncelleme şuan beta kullanıcılar için sunulmuş durumda. Beta kullanıcıların şuan için test ettiği güncelleme test durumunu geçtiği an tüm kullanıcılara güncelleme olarak sunulacak. Sizlerde otomatik güncelleme özelliği açıksa direk güncellenecektir. Açık değilse eğer manuel olarak Google Play üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Gelecek olan güncelleme yaklaşık 2 hafta sürebilir, çünkü şuan test halinde olduğundan beta kullanıcılar tarafından bir sorun olup olmadığı araştırılıyor. Bildirimler temiz çıkarsa eğer en kısa sürede gelecektir. Sizlerde beta kullanıcısı iseniz şuan kullanabilirsiniz. WhatsApp’ın güncel halini apk olarak indirmek isteyenler WhatsApp APK bağlantısını kullanarak telefonlarına güncel APK dosyasını indirerek uygulamayı güncelleyebilirler.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap