Web sitesi paketi | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Web sitesi paketi
Tanıtım Yazısı

Web sitesi paketi

İnviva aradınız ve bir web sitesi kurmaya karar verdiniz. Öncelikle bu kararınız için sizi tebrik ediyoruz. Derhal web sitesi paketlerimizden size uygun olanı seçin ve kahvenizi söyleyin. Kısa sürede size ve işinize uygun taslakla karşınızda olacağız. Özellik ve biçim garantisi sunan hazır tasarımlarımızı incelemenizi salık veririm. Biz de bu arada kullanımı kolay sürükle ve bırak özelliğimizle web sitenizi oluşturmaya başlayalım.

Web sitenizi kişiselleştirelim

Hedefimiz internetin büyülü dünyasında sizi en iyi temsil edecek profesyonel bir internet sitesi kurmaktır. Varsa blog yazılarınızı, e-ticaret ürünlerinizi ve portföy eşyalarınızı bizimle paylaşın.

Hostinger hizmetimizle interneti fethedin!

Bir web sitesi kurmak işin sadece başlangıcıdır. Sadece web sitesi kurmakla iş bitmez. Sürekli güncellemeli ve yeni uygulamalarla sitenizi desteklemelisiniz. İnviva’nın  size özel hazırladığı domain ile arama motoru optimizasyonundan yararlanın ve zirveye tırmanın!

Bir web sitesi kurmak zor mu?

Profesyoneller için değil. Bir web sitesi kurmak sizin için uzun bir süreç olabilir. Tam da bu yüzden İnviva’ya başvurmalısınız. Biz sizin kendi internet sitenizi kurabilmeniz için web sitesi kurma aracını geliştirdik. Çok fazla teknik bilgi gerektirmiyor. Sürükle ve bırak ara yüzlü kolay web sitesi kurma aracımızı kullanarak internetteki varlığınızı güçlendirelim.

Online bir dükkan, portföy veya blogla sizi anlatacak birkaç teknik bilgi ile sitenizi açar ve hizmete sunarız. Sitenizi bilgisayarınıza veya cep telefonunuza kurduğunuzda bir mobil uygulama kullanmak kadar kolay olduğunu keşfedecek ve kahvenizi köpürdetmeye devam edeceksiniz.

Web Hosting Paketlerimizin Genel Özellikleri

Web sitenizin işlev ve biçim yönünden kusursuz olması için size uygun paketler hazırladık. İhtiyacınız olan her şey bu paketlerde mevcut. İnviva  paketleri sayesinde neler yapabilirsiniz, bir göz atalım.

Ücretsiz domain adresi

Mobil telefonlarla uyum

7/24 Müşteri Desteği

Hazır Tasarım Taslaklar

Gerçek Güçlü Web Hosting

– 7/24 saat izleme

– %99 devamlılık garantisi

– Plesk kontrol paneli

– 24 saat destek

– Linux / Windows işletim sistemi

– Apache/ISS web sunucusu

– PHP, ASP, ASP.NET, MySQL, MsSQL

– Posta Sunucusu

Sizin Hikayeniz İnviva’dan olsun!

Her hikaye güzel bir girişle başlar. İnviva ile akıcı bir başlangıç yapmaya var mısınız? Kurumsal veya Premium üyeliklerimize ücretsiz domain dahildir. Bütün ekranlarda güzel gözüken bir web sitesi kurmak için doğru yerdesiniz. Üstün sınıf tasarımlarımız, sitenizin bütün platformlarda parlamasını sağlayacaktır. Web hosting hizmetlerimizde %99 uptime garantisi vermekteyiz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap