Warframe İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » Warframe İnceleme
Oyun

Warframe İnceleme

Günümüzde ücretsiz oyunlar ücretlilere göre daha çok oynanmakta. Malum herkesin bütçesi aynı değil bu nedenle Warframe oyunu piyasaya ücretsiz sunuldu.

Bu oyun da online oyunlardan farklı olarak tam size göre bir oyun.

Online oyunlar genellikle alışveriş sistemi üzerine kurulduğu için herkesin de bütçesi aynı olmadığı için ücretsiz oyunlara yönelmektedirler. Ben uzay konulu ücretsiz olarak en çok bu oyundan zevk aldım diyebilirim.

Oyunda bir çok karakter var. Siz bunlardan istediğinizi seçip rahatça oynayabilirsiniz. Oyundaki silah ve kılıcın bir arada olması ayrı bir güzellik.

 İster tek kişilik modda ister arkadaşlarınız ile oynama imkanınız bulanmakta.

Oyun içindeki senaryo fena değil; fakat bu haz almamıza engel mi? Tabi ki hayır arkadaşlarınızı toplayıp görevleri tamamlarken hem gülebilir hem de eğlenceli bir oyun olur sizin için.

Oyunun arayüzünden biraz bahsetmek gerekirse ilk başta size arayüz yani menüler vs. karışık gibi gelse de oynadıkça alışacaksınız, ancak daha düzgün bir arayüz olsaydı güzel cümleler alabilirlerdi; fakat bu konuda biraz eksik kalmış gibi oyun.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap