Vodafone Sürpriz hediyeler dağıtıyor. | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Vodafone Sürpriz hediyeler dağıtıyor
Teknoloji

Vodafone Sürpriz hediyeler dağıtıyor

Vodafone kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirerek her Pazartesi özel hediyeler veriyor.

Vodafone kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirerek her Pazartesi özel hediyeler veriyor.

Vodafone aboneleri için yapmış olduğu özel bir uygulama ile her hafta Pazartesi günü kullanıcıları için bir adet hediye sunuyor. Kısa süre önce bu konu ile ilgili resmi açıklama gelirken, kampanyanın hala devam ettiği öğrenildi. Yanımda uygulaması ile her pazartesi günü daima kullanıcılar hediyeler kazanmakta. Bunla beraber bir çok hediye ve fırsatlada sunulmakta.

Nasıl hediye kazanabilirim?

Vodafone abonesi iseniz yapmanız gereken zor bir şey yok. Sadece yapmanız gereken Google Play veya AppStore üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirerek hediyelerinizi anında kazanabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda bana ne var üzerinden hediyeniz rastgele seçilir ve hesabınıza anında yüklenir.

Olurda uygulamayı kuramayanlar veya akıllı telefonu olmayan kullanıcılar içinde bir yol bulunmakta. Akıllı telefonu olmayanlar veya uygulamayı yüklemek istemeyenler Boş SMS göndererek 5065’e otomatik hediyelerini kazanabilirler.

Fırsat hediyelerinde Vodafone SMSdakika ve internet bu şekilde hediyeler sunulmakta. Ayrıca tek Vodafone üzeri hediyeler ile sınırlı bir kampanya değil. Özel biletler konser olsun veya bir başka bilet indirim kuponları bir çok diğer markalar içinde indirim hakkı kazanabiliyorsunuz.

Vodafone yanımda uygulaması ciddi anlamda güzel bir uygulama demek mümkün. Diğer Operatörlerede gelir mi gelmez mi bilinmiyor. Ancak oldukça başarılı ve her kullanıcı bu uygulama için operatörünü değiştirmekte.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap