Ünlü Youtuber Adam Salah uçaktan indirildi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Ünlü Youtuber Adam Salah uçaktan indirildi!
Genel

Ünlü Youtuber Adam Salah uçaktan indirildi!

Ünlü Youtuber olan ve 1.6 milyondan fazla takipçisi bulunan Adam Salah, uçakta Arapça konuştuğu için indirildi.

Ünlü Youtuber olan ve 1.6 milyondan fazla takipçisi bulunan Adam Salah, uçakta Arapça konuştuğu için indirildi.

Ünlü Youtuber Londra’dan New York‘a uçmak için hazırlanan uçak içerisinde oldukça kısa bir süre Arapça konuştuğu için Adam Salah, Delta Havayolları’nın yetkililerince uçaktan aşağıya indirildi. Yetkililerin aşağıya indirdiği sıraları kameraya çeken Adam Salah, Twitter profilinde paylaştı.

Yıl olmuş 2016, farklı bir dil konuştuğum için uçaktan indiriliyorum. Gözlerime inanamıyorum. Bunu ciddi ciddi yapıyorsunuz yani? Bakın bu Delta Havayolları’na ait bir uçak. Sizler ırkçısınız’ şeklinde konuşan Salah’a uçaktaki birkaç yolcu ‘Bu gerçekten inanılmaz. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum’ şeklinde yetkililere cevaplar verildi.

Adam Salah ise iddiasında kendi annesiyle telefonuyla konuşurken, uçak görevlisi yaklaşıyor ve hemen uçaktan inmesi gerektiğini söylüyor. Havayolu firması ise ‘Yolcu, uçaktaki diğer yolcuları ve kabin ekibini provoke edici davranışlarla rahatsız ederek huzuru bozmaya çalıştı’ açıklamalarıyla kendisi savundu.

Adam Salah’ın iddiasına göre kendisi annesiyle telefonda Arapça konuşurken uçak görevlisi yanına yaklaşıyor ve uçaktan inmesi gerektiğini söylüyor. Havayolu şirketi ise yaptığı açıklamada, ‘Yolcu, uçaktaki diğer yolcuları ve kabin ekibini provoke edici davranışlarla rahatsız ederek huzuru bozmaya çalıştı’ iddiasında bulundu.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap