Tzip 2.0 İndir | Pc Webim
Ana Sayfa » Yazılım » Tzip 2.0 İndir
Yazılım

Tzip 2.0 İndir

Tzip, kolay kullanılabilen arayüze sahip bir sıkıştırma aracıdır. Geliştirilmiş 7zip teknolojisi sayesinde dosyaları en hızlı biçimde sıkıştırmanızı sağlar. 42 farklı formattaki arşiv dosyalarını sorunsuzca açabilir. Dosya yöneticisi sayesinde arşiv dosyalarını çok rahat oluşturmanıza olanak verir. Sıkıştırlan dosyalar, başka bir yere aktarıldığında veya internetten indirildiğinde herhangi bir bozulma olmaz. Pratik ve sorunsuz bir ürün olması sayısız dosyayı düzenli bir şekilde saklamanıza ve dosyalarınıza kolayca erişmenize olanak sağlar.
Tamamen Ücretsiz

Tzip sıkıştırma programı tamamen ücretsizdir. Hiç bir reklam barındırmaz. Deneme süresi yoktur. Dilediğinizce sıkıştırma yapabilir, arşivlerinizi yönetebilirsiniz.

40’dan Fazla Format Desteği

RAR, ZIP, ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR, ISO, BZ, 7z, LHA, SIT, SITX, KGB, DAR, ARC, CAB, ALZ, ARI, gzip, bzip2, StuffIt, StuffItX ve daha bir çok formattaki dosyalar Tzip ile açılabilmekte, ayrıca RAR, ZIP, 7zip formatında yoğun sıkıştırma yapabilmektedir.

Mükemmel Sıkıştırma Performansı

Benzer programlardan farklı olarak, Tzip’in kendine özgün bir algoritması vardır. Bu algoritma sayesinde sıkıştırılan dosyalar çok daha küçük boyutlarda yer kaplar ve bilgisayarınızda yeni boş alanlar oluşmasına yardımcı olur. Zip, Rar ve 7z formatından en verimli sıkıştırma performansı elde edersiniz.

Zamanınız Değerlidir

Arşiv dosyalarını %40 daha hızlı açar. 10GB ve üzeri büyük boyutlu dosyaları vakit kaybetmeden çıkartabilirsiniz.

Bankacılık Standartlarında Şifreleme

Arşiv dosyalarınız artık daha güvenli. Tzip’in gelişmiş şifreleme özelliği sayesinde dilediğiniz dosyaları şifreleyebilir, güvenle saklayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Tek tıkla Tzip’i bir kaç saniye içerisinde bilgisayarınıza yükleyin, anında kullanmaya başlayın.

163 Tzip_1 Tzip_2 Tzip_3 Tzip_4

İndir

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap