Tribulus Terrestris Nedir? | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Tribulus Terrestris Nedir?
Tanıtım Yazısı

Tribulus Terrestris Nedir?

Demir dikeni olarak da bilinen küçük yaprakları bulunan bir bitki çeşididir. Bitkinin kökü ve meyvesi birtakım tedavi süreçlerinde kullanılır. Tribulus terrestrist, genel anlamda bir sağlık takviyesidir ve testosteron seviyesi üzerinde bir artış sağladığı için pek çok kişi tarafından oldukça fazla kullanılır.

Birçok vücut geliştiricisi ve sporcu, testosteron seviyelerini doğal olarak artırmaya yardımcı olmak için tribulus terrestris takviyeleri kullanır. Bu doğal olarak atletik performansı, kas kütlesini, kas gücünü, enerji seviyesini vb. İyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca tribulus terrestris testosteron ve hormon etkileri nedeniyle Hindistan’da cinsel işlevi düzenlemek için bir tonik olarak da kullanılır.

Tribulus Terrestris Etkileri

Testosteron, bir erkeğin güçlü fiziğini, kaslarını ve vücuttaki yağ içeriğini düzenleyebilen bir hormondur. Bu doğal tribulus terrestris takviyesinin en önemli faydalarından biri, vücuttaki testosteron üretimini doğal olarak arttırdığının belirtilmiş olmasıdır.

Bunun nedeni, vücutta testosteron üretimine katkıda bulunan protodiosin adı verilen doğal bir testosteron öncüsü içermesidir. Aynı zamanda testosteron üretiminin uyarılmasını sağlayan bütünleştirici hormonların üretiminde de artırıcı bir etkisi vardır. Tribulus terrestris satın almak için https://www.protein34.com/tribulus-terrestris-ve-zma adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap