Toner Fiyatları | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Toner Fiyatları
Tanıtım Yazısı

Toner Fiyatları

Son yıllarda düşen fiyatlarıyla ev ve ofislerde yer bulmaya başlayan lazer yazıcılar, püskürtmeli yazıcılardan çok daha hızlı ve sessiz olmaları sebebiyle gittikçe daha çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Piyasada en basit ev kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayacak lazer yazıcılardan, fotoğraf kalitesinde yüksek kaliteli baskı sunan lazer yazıcılara kadar birçok ürün alıcı bulmaktadır.

Lazer yazıcılar sayfa başına baskı maliyeti olarak püskürtmeli yazıcılardan daha ekonomiktir. Bunun nedeni tonerlerin, kartuşlardan daha geniş kapasiteleri olmasıdır. Ancak tonerler de sınırsız kullanım olanağı sunmaz ve fiyatları yazıcılarla karşılaştırıldığı zaman oldukça yüksektir. Bundan dolayı birçok işletme ve kullanıcı düşük toner fiyatları aramak için piyasa araştırması yapmaktadır.

Ekonomik Lazer Yazıcıların En Büyük Masrafı; Toner

Yüksek toner fiyatları birçok kullanıcının lazer yazıcılara şüpheyle yaklaşmasına neden olmaktadır. Elbette bazı modeller için toner fiyatları çok yüksek olsa da standart ofis ve ev kullanımı için yeterli olan modellere ait toner fiyatları gayet ucuz ve ulaşılabilirdir. Lazer yazıcı araştırması yaparken toner fiyatlarını da hesaba katan kullanıcılar, yazıcılarını uzun süreli kullanımlardan dolayı oluşacak ve engellenemeyecek arızalar çıkartana kadar huzurla ve ekonomik bir biçimde kullanmaya devam etmektedirler.

Orijinal Tonerlere Alternatif; Muadil Tonerler

Özellikle üçüncü üreticiler tarafından, muadil olarak üretilen toner fiyatları, orijinal toner fiyatlarında da daha uygundur ve kullanım açısından, özellikle standart ev ve ofis kullanımı için hiçbir eksileri yoktur. Birçok kullanıcı fiyat avantajlarından dolayı muadil ürünlere yönelmektedir.

Muadil tonerlerin uzun dönemde yazıcıya zarar verebileceği ise tamamen yazıcı üreticileri tarafından, kendi tonerlerinin satışlarını arttırmak için kullanılan bir pazarlama taktiğidir. Ancak yine de muadil toner alırken, içindeki tozun kalitesinden emin olabilmek adına, güvenilebilecek satıcılardan almakta büyük fayda vardır. https://www.toner.com.tr/toner adresinde hizmet veren Toner.com, sadece ve sadece ofis ekipmanları üzerine hizmet veriyor ve bu alanda uzmanlaşmış durumdalar.

Geniş stoklarında birçok üreticiye ait birçok yazıcı modeli için hem orijinal hem de yüksek kaliteli muadil toner çeşitleri bulunmakta. Yıllardır bu alanda hizmet veren siteden sizler de birkaç Mouse hareketi en uygun fiyata toner alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap