Terör Saldırısıyla İlgili İnsafsızca Tweet Atan Kişi Tutuklandı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Terör Saldırısıyla İlgili İnsafsızca Tweet Atan Kişi Tutuklandı!
Teknoloji

Terör Saldırısıyla İlgili İnsafsızca Tweet Atan Kişi Tutuklandı!

Kısa süre önce Beşiktaş’ta çevik polislere düzenlenen saldırılara yönelik, vicdansızca yorum yapan kişi otogarda tutuklandı.

Kısa süre önce Beşiktaş’ta çevik polislere düzenlenen saldırılara yönelik, vicdansızca yorum yapan kişi otogarda tutuklandı.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber sosyal medya kullanıcıları birbirleriyle daima iletişim halindeyken, düşünceler bazen özgür bırakılma sözüne karşılık bazı kişiler bu sözü çok farklı yorumlayarak üzücü ve kırıcı yorumlar gönderebiliyor.

Kısa süre önce Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısı hakkında bir paylaşım yapan  Berfin K. isimli bir kişi, Twitterhesabından (@berfnk…) yapmış olduğu paylaşımda ‘Çevik kuvvete olmuş, oh olsun size’ sözlerini söylemişti. Yapmış olduğu paylaşımdan sonra yoğun tepki alan şahıs hesabını kapatmış olsa bile çok kısa süre sonra otogarda yakalandı ve tutuklandı.

Bunla beraber Utku D. isimli bir kişi de patlamadan hemen sonra sosyal medyada çok fazla dikkat çekmişti. Daha sonra bu kişininde yakalandığı ve gözaltına alındığı belirtildi.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap