Temiz Oda Hizmetleri | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Temiz Oda Hizmetleri
Tanıtım Yazısı

Temiz Oda Hizmetleri

Temizlik veya temiz kavramları gözün görebildiği ölçüde toz, kir veya lekelerin, herhangi bir temizlik maddesi ve aracıyla ortadan kaldırılmasını ifade eder. Genel olarak bu gibi basit bir işlem göreceli de olsa, yaşanılan ortamın hijyenini sağlamada yeterlidir. Ancak bu bilinen geleneksel yöntemin ve durumun aksine temiz oda şeklinde teknik bir kavram mevcuttur.

Temiz Oda Nedir ve Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Temiz odaisminin insan zihninde yaptığı çağrışımın aksine teknik bir kavramdır. Gıda üretimi yapılırken veya ilaçların üretim ve test safhalarında veya mikroçip gibi yüksek teknoloji ürünlerinin üretim esnasında, ürünün mekân içerisindeki mikroorganizma ve mantar barındıran toz, kir veya mantarlardan arındırılmış olması gerekir. Ayrıca bu tür mikroorganizmaların yaşaması ve üremesinin engellenebilmesi için sıcaklık, nem ve basınç değerlerinin de belirli bir seviyenin altında tutulması gerekir.

http://termotes.com/temiz-oda-sistemleri/ adresinde temiz oda kurulumu, gerekli şartların ve ekipmanların sağlanması konusunda firmanın bu alandaki 35 yıllık tecrübesi ve uzman personellerinden bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap