TabPro S2 geliyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » TabPro S2 geliyor!
Teknoloji

TabPro S2 geliyor!

Windows 10 tabletin yeni versiyonu oldukça sağlam geliyor. TabPro S2 geliyor.

Windows 10 tabletin yeni versiyonu oldukça sağlam geliyor. TabPro S2 geliyor.

Samsung daha önce Windows 10’lu hibrit tablet piyasaya sürerken tam 8 ay geçti. Galaxy TabPro S uzmanlar tarafından incelendikten sonra kimisi iyi not verirken kimileri ise Microsoft Surface Pro‘dan bile daha sağlam olduğunu belirtmişti. Şirket bu yorumları dikkate alıp Galaxy TabPro S’in yeni modelini üretme yoluna gitti. Çalışmalar halen devam ediyor.

Samsung’un Galaxy TabPro S2 modeli Windows 10 ile önümüzdeki aylar içerisinde geleceği yönünde. Galaxy TabPro S2 tam dört farklı model ile geliyor. Modeller ise şu şekilde;

  • SM-W728, 
  • SM-W727, 
  • SM-W723 
  • SM-W720.

Bu modeller farklı pazarlarda mı? Yoksa farklı özellik ve donanımlar ile mi geleceği şuan için bilinmiyor. Ancak bazı model tabletlerde LTE bağlantısı olabileceği söylenmekte.

Galaxy TabPro S2 ekran boyutu 12 inç ve Super AMOLED ekran ile geliyor. 2160×1440 piksel bir çözünürlüğe sahip olan cihaz Intel Come M işlemciye sahip. İşlemci ise son sürüm ile geliyor.

Tablet hakkında bilgiler bu kadar bakalım ne gibi sızıntılar gelecek ilerleyen günlerde daha çok detay gelecek ve sizlere aktarmaya çalışacağız.

Tablet ciddi anlamda sağlam bir giriş yapacak gibi görünüyor. Windows 10 ile gelmesi Windows 10 severlerini heyecanlandırdı. Bakalım giriş yaptığı gibi ve şuanki ilgileri piyasaya sürüldüğü zamanda alabilecek mi? Merak konusu…

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap