SüperCan 2 İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » SüperCan 2 İnceleme
Oyun

SüperCan 2 İnceleme

Günümüzde bir çok oyun şiddet içermekte ve yaş sınırı olmadan 10 yaşındaki çocuk ile 20 yaşındaki adam aynı oyunu oynamakta , buda çocuklara zarar vermekte.
SüperCan oyunu ise çocuklar için hazırlanmış bir oyundur.
Oyuna başladığımızda birden karşımıza çıkan robotları öldürmeye çalışan SüperCan ve oyunda ona yardım eden kardeşi KaraCan’da aynı özellikler bulunması oyunu daha bir heyecanlı yapmakta.

1_5
Kontrol bakımından sadece ve pratik olmakla beraber bir çok tuş alternatifleri bulunmaktadır.
SüperCan oyunun 2. serisindeki en büyük fark grafikler olmuştur,1.seriye göre daha net ve daha çok geliştirilmiş olan oyunun 2.serisi kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Supercan 2

Oyunda baştan sona yapmanız gereken temel unsur macerada yolunuza çıkan robotları öldürüp robotlardan çıkan çöpleri temizlemek olacaktır.Tabi sadece robotlardan çıkan çöpler değil yolda önceden bırakılmış olan çöpleride toplamanız gerekmektedir.
Oyun içindeki çöpleri toplamanız hem oyun içinde tecrübe puanı kazanmaya hemde gerçek hayatta bilinçli olmayı sağlamaktadır.
Son olarak şunu söylemeliyim ki SüperCan 2 ilk oyunundan itibaren kaldığı yerden devam ederek teknik,müzik,ses konularında özellikle grafik alanında kendini her seride geliştirmeye devam etmektedir.
SüperCan 2’yi Kaçırmayın!!

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap