Super Mario Run için ciddi sıkıntılar keşfedildi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Super Mario Run için ciddi sıkıntılar keşfedildi!
Genel

Super Mario Run için ciddi sıkıntılar keşfedildi!

Dün geç saatlerde iOS kullanıcılarına sunulan ve deliler gibi oynanmaya başlanan Super Mario Run için şikayetler tavan yaptı!

Dün geç saatlerde iOS kullanıcılarına sunulan ve deliler gibi oynanmaya başlanan Super Mario Run için şikayetler tavan yaptı!

Tıpkı Pokemon GO gibi büyük yankı uyandıran Nintendo yapımı Super Mario Run, bilinen klasik Mario oyununun mobil versiyonu olarak geldi. Oyun Ücretsiz olarak yayınlanmış ve anında binlerce indirme sayısına ulaşmıştı. Ne yazık ki oyunda büyük sıkıntılar keşfedildi.

Oyunu ücretsiz indiriyorsunuz ancak ilk 3 bölümden sonra kullanıcılardan 10 Dolar ücret istemekte. Bunla beraber daima internet bağlantısı isteyen bir oyun olarak geliyor. Super Mario Run oynayan çoğu kullanıcı 1-2 oynamadan sonra 100MB internet harcandığını keşfettiler.

Mobil bağlantıyla oyunu oynamak isteyenler en az 10GB internet paketlerinin olması gerekiyor. Ayrıca ilk 3 bölümden sonra satın almak isteyenler 10 Dolar karşılığında alamadıklarını bile söylemekte.

Son duruma baktığımızda merakla beklenen oyunun bu şekilde sıkıntılar doğurması çoğu kullanıcıyı fazlasıyla üzmüş durumda. Daima internetin açık olmasını da yok saysak bile harcanan internet MB‘ları ülkemiz kullanıcılarını çok fazla zarar sokacaktır.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap