Super Mario Run Android'e Ne Zaman Gelecek? | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Super Mario Run Android’e Ne Zaman Gelecek?
Genel

Super Mario Run Android’e Ne Zaman Gelecek?

Super Mario Run dün iOS kullanıcılarına gelmiş ve Android kullanıcıları için gelmemişti. Peki Android kullanıcılarına ne zaman gelecek?

Super Mario Run dün iOS kullanıcılarına gelmiş ve Android kullanıcıları için gelmemişti. Peki Android kullanıcılarına ne zaman gelecek?

Dün Super Mario Run iOS kullanıcıları için gelmiş ve sonsuz bir koşu oyunu olarak deliler gibi oynanmaya başlamıştı. Hatta büyük sıkıntılar olduğunu daha önce size bahsetmiştik. Kısaca hatırlayacak olursak eğer, Daima aktif internet istemesi, yüksek miktarda internet harcaması ve ilk 3 bölümden sonra ücretli olması kullanıcıları oldukça üzmüştü.

Şimdi gelelim konumuza iOS kullanıcılarının oynamış olduğu Super Mario Run oyununu Android ve diğer platformlarında ne zaman göreceğiz. Aslında bir açıklama gelmemesine rağmen cevabını bildiğimizi söyleyebiliriz. Apple ile Nintendo arasında ortak anlaşma olduğundan Android ve Windows Phone gibi cihazlara gelmeyeceğini düşünüyoruz. Android’e gelse bile çok uzun bir süre sonra geleceği ve yılı bulacağını belirtelim.

Super Mario Run’ı Destekleyen Cihazlar?

iOS 8 ve üzeri işletim sistemine sahip olan iPad Pro, iPad Air, iPad 4, iPad mini 2, iPod Touch 6, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tarafından desteklenmekte.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap