Stranded Deep Oyun Tanıtımı | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » Stranded Deep Oyun Tanıtımı
Oyun

Stranded Deep Oyun Tanıtımı

Oyunımuzun adı Stranded Deep. Aslında Survivora çok benzetebiliriz. Oyunun amacı bir adaya düşünce neler yapılabilir, nasıl hayatta kalınır, elindeki malzemeleri nasıl daha iyi kullana bilirsin…  Oyun henüz geliştirilme aşamasında birkaç eksikleri olabilir ama bu haliyle bile gayet güzel. Gelelim oyunun içeriğine;

11111

 

İlk başta bir özel uçakta başlıyoruz daha sonra uçakta bir arıza oluyor ve okyanusun ortasına düşüyoruz. Sabah gözlerimizi açıyoruz ki ıssız bi adada tek başımızayız. Bitkilerin ve ağaçların dallarından bi balta yapıyoruz artık geriye kalan bizim yaratıcılığımız. İstediğimiz gibi bir kulübe yapabiliriz, biraz uğraşla bir ateş yakabiliriz ve bana göre en güzelide denize açılıp balık tutabiliriz.

22222

Eger adadaki ham maddeleri bitirdiysek yüzerek yakın çevredeki adalarada gidebiliriz. ama köpekbalığı tehlikesinide göze almamız gerekiyor. Batık tekne enkazları da yer yer karşımıza çıkabiliyor onlardanda işimeze yarayan malzemeleri alabiliriz. Oyun genel olarak böyle devam ediyor. Ben oyunu oynarken hoş vakit geçirdim sizinde hoş vakitler geçireceğinize inanıyorum. Bi sonraki oyun tanıtımında görüşmek üzere.

Yazar hakkında

Gökhan

Teknoloji ile arası iyi olup makale üretmeyi sever. Adamın hammaddesi'dir.

Yorum Yap

3 Yorumlar

    • Sayın mustafa bey, hayatınızda kaç tane tanıtım yazısı okudunuz ki bunu beğen miyorsunuz. Biz sokaktan üç beş adam toplayıp bu siteye koymuyoruz hepimizin senin aklının alamayacağı kadar kariyerleri var. Hepimizin eksikleri olabilir eğer siz daha iyisini yazarım diyorsanız buyrun başlayın yazarlığa lakin telif hakkı denen bir şey var.